Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

basketnews.lt   |   2010-09-10

Pasaulis liaupsino Lietuvos krepšininkus

  
 Pasaulis liaupsino Lietuvos krepšininkus Lietuviai pusfinalyje kausis su JAV rinktine.

Viesulu į pasaulio čempionato pusfinalį įsiveržę Lietuvos krepšininkai apie save privertė kalbėti viso pasaulio žiniasklaidą. Europos ir pasaulio krepšinio tinklalapiai mirgėjo skambiomis antraštėmis, o dėmesio lietuvių pergalei skyrė visi didžiausi Senojo žemyno sporto leidiniai.

mal"> „Baltų lavina pražudė Argentiną“, – skelbia Italijos sporto spaudos gigantas „La Gazzetta dello Sport“.

„Lietuvos rinktinei geriausia šio čempionato žinia buvo atvykimas į Turkiją be komandos senbuvių. Naują, puikiai subalansuotą komandą subūrę lietuviai pusfinalyje kausis su JAV rinktine, tačiau grįžimas ant apdovanojimų pakylos jiems nėra miražas. Tuo tarpu Argentinos rinktinė yra jau pasenusi, ypač komandos priekinė linija.

Ryškiausią Pietų Amerikos žvaigždę Pablą Prigioni jau pirmajame kėlinyje užtemdė Mantas Kalnietis, o 28 taškus surinkę lietuviai pirmavo 10 taškų skirtumu. Amerikiečių laukia itin rimtas varžovas, kuris pirmoje rungtynių dalyje pataikė 11 tritaškių iš 15“, – rašoma viename didžiausių Senojo žemyno sporto leidinių.

„Lietuvos rinktinė sutrypė Argentiną ir paskelbė jų eros pabaigą“, – konstatavo didžiausias Ispanijos sporto dienraštis „Marca“.

„Lietuvos krepšininkai mačą su Argentina pavertė nepermatomos gynybos ir neįveikiamo puolimo spektakliu bei žengė į pasaulio lyderių ketvertą. Lietuviams neprireikė net Lino Kleizos žvaigždės, nes dviženklį taškų skaičių surinko septyni rinktinės žaidėjai. Tuo tarpu argentiniečių žvaigždės atsimušė į lietuvių gynybos sieną“, – skelbė „Marca“.

„Lietuva eliminavo Argentiną iš pasaulio čempionato“, – tokia antrašte skaitytojus pasitiko „Buenos Aires Herald“.

„Nuostabų krepšinį demonstravusią ir penkias pergales per šešis mačus iškovojusią Argentinos rinktinę ketvirtfinalyje nubloškė atletiški vaikinai iš Lietuvos“, – skelbė vienas didžiausių Argentinos dienraščių.

 

 


  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar žinai, kiek man kainuoja tavo mokslai?– Žinau, todėl ir stengiuosi kuo mažiau mokytis.