Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2013-04-11

Pedofilija buvo išgalvota

  
Pedofilija buvo išgalvota Dėl Laimutės Stankūnaitės ir jos dukros gyvenimo sąlygų nerimauja politikai.

Pedofilijos byla pastarosiomis dienomis Lietuvoje sulaukia vis daugiau dėmesio. Teismas paskelbė, kad Andrius Ūsas nekaltas, o pedofilija išgalvota. Teismas priėmė aiškų sprendimą – mergaitė nebuvo tvirtikinama, o visas „žinias“ apie pedofiliją jai įteigė tėvas Drąsius Kedys.

Taip pat prokuratūra atskleidė, jog prieš D. Kedžio nusikaltimus jie turėjo informacijos, kad kaunietis ieško samdomo žudiko. Taigi visuomenė sulaukia vis daugiau detalių apie rezonansinę bylą.
Šiandien Premjeras socialdemokratas Algirdas Butkevičius per Vyriausybės valandą pareiškė, kad prašys informacijos iš Generalinės prokuratūros apie D. Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės gyvenimo sąlygas. Mergaitė, kaip žinia, dabar gyvena su mama.
 
A. Butkevičius surinktą informaciją perduos „Drąsos kelio“ frakcijos nariui Povilui Gyliui, kuris , kaip pats teigė, neturi žinių apie dabartines vaiko gyvenimo sąlygas ir jam reikia išsiaiškinti, ar jos nėra pasikeitusios į blogąją pusę palyginus su laikotarpiu, kai mergaitė gyveno su seneliais ir teta Neringa Venckiene.
 
Portalas „Delfi“ primena, jog L.Stankūnaitė su mažamete dukra gyvena saugomos valstybės, nuo tada, kai pernai gegužės 17 dieną mergaitė iš tetos N. Venckienės globos buvo perduota motinai.
 
Nuo 2009 metų spalio iki 2012 metų gegužės N. Venckienė buvo mirusio brolio Drąsiaus Kedžio ir buvusios jo gyvenimo draugės L.Stankūnaitės mažametės dukters globėja. Kėdainių rajono apylinkės teismas 2011 metų gruodžio 16-ąją nusprendė vaiką perduoti motinai, 2012 metų balandį Klaipėdos apygardos teismas paliko galioti šį sprendimą.
 
 
  

Žymos: D.Kedžio istorija, Laimutė Stankūnaitė, Vaikai, Drąsius Kedys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Policininkas rašo tarnybinį prašymą vyriausiojo komisaro vardu:
„…dėl sunkios materialinės padėties prašyčiau jūsų išduoti radarą ir pervesti mane į Kelių policijos policininko pareigas…“