Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-04-02

Po septynių metų lietuvė pamatė savo tris į Pakistaną tėvo išvežtas dukras

  
Po septynių metų lietuvė pamatė savo tris į Pakistaną tėvo išvežtas dukras Lietuvė dėl dukrų nepailsdama kovojo septynerius metus.
Teismo metu teisėjui paklausus, ar mergaitės pažįsta šią moterį, Maryam atsakė, kad jos „nepažįsta Maimounos”.

Pastarieji septyneri metai kaunietei Maimounai Liškauskaitei buvo tikras pragaras – moteris nenuleisdama rankų kovoja, kad jai būtų sugrąžintos pakistaniečio vyro pagrobtos jų trys dukros.

Tačiau praėjusį pirmadienį lietuvė teismo sprendimu pagaliau pasimatė su savo trimis dukterimis: Ayesha, Maryam ir Amna. Tiesa, Dubajaus teismas jau anksčiau buvo nusprendęs, kad mergaitės turi gyventi su motina, tačiau iki šiol nebuvo žinoma mergaičių ir jas pagrobusio jų tėvo Jamshid Siddique
gyvenamoji vieta.
Teismo metu teisėjui paklausus, ar mergaitės pažįsta šią moterį, Maryam atsakė, kad jos „nepažįsta Maimounos”. Susitikimo su motina metu Maryam prašė, kad jame dalyvautų ir mergaičių tėvas.
 
„Tu apnuodijai šių vaikų galvas”, - teismo metu sakė bylą nagrinėjęs Pakistano Aukščiausiojo teismo teisėjas Justice Nisaras.
 
 
Šiuo metu mergaitėms yra 13-ka, 11-ka ir devyni metai.
 
Maimouna Liškauskaitė pakeitė religiją į Islamą 2004 m. sausio 7 d. savo laisva valia ir susituokė su pakistaniečiu Jamshidu Siddique. Netrukus Lietuvoje gimė trys poros dukros.
 
2010 m. šeima persikraustė į Dubajų, tačiau po metų nieko nesakęs vyras kartu su trimis mažametėmis dukromis persikraustė į Pakistaną ir dingo be žinios. Tais pačiais metais M. Liškauskaitė iš vyro gavo skyrybų dokumentus.
Nuo tada iki dabar lietuvė nematė savo dukrų, kurias pirmą kartą išvydo praėjusią savaitę
 
 
 
 
 
  

Žymos: Teismas, Emigrantai, Skyrybos, Musulmonai vaikai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Blondinė – brunetei:

– Tu dar po stalu šliaužiojai ir į kelnes darei, kai aš jau į mokyklą vaikščiojau!

– Aha. O dabar mes klasiokės!