Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, metro.co.uk   |   2019-04-21

Policijos pareigūnai, sekę paliepimą „taktiškai taranuoti” ant mopedų sprunkančius vagis, bus teisiami

  
Policijos pareigūnai, sekę paliepimą „taktiškai taranuoti” ant mopedų sprunkančius vagis, bus teisiami
© stop kadro nuotrauka

Penki policijos pareigūnai bus teisiami dėl to, kad sekė paliepimą „taktiškai taranuoti” ant mopedų sprunkančius vagis. Tokią naują taktiką jiems leido naudoti Skotlandjardas.

Ši kontraversiška taktika, leidžianti policijos pareigūnams „taktiškai taranuoti” žmones tam, kad būtų sulaikyti nusikaltėliai buvo pristatyta 2017 metais.
Skotlandjardas leido naudoti „taktinį taranavimą” po to, kai vagys ir užpuolikai ėmė masiškai nusikalstamai veiklai naudoti mopedus.
 
Tačiau, nuo to laiko, kai buvo pristatyta ši taktika prieš pačius pareigūnus ji atsisuko apie 8 kartus. Penki policijos pareigūnai galimai bus nuteisti dėl kūno sužalojimo.
 
Vienas iš šių atvejų - keturiolikmečio numušimas nuo mopedo Uxbridge, vakarų Londone, 2018 metų vasarį. Paauglys incidento metu susilaužė koją.
 
Komisarė Cressida Dick teigė, kad pareigūnai, turintys teisę taip persekioti nusikaltėlius yra ypač gerai treniruoti ir ši taktika sukėlė labai nedidelį kiekį sužalojimų.
 
„Mano pareigūnai priima sprendimus tarp gyvybės ir mirties kasdien, jais galima pasikliauti. Jie tikrai sprendžia teisingai. Tai - labai rizikinga veikla.”
 
Vis dėlto, dalis pareigūnų bijo, kad nebus apsaugoti nuo teisinių pasėkmių.
Stephanie Holland, kurios vaikinas Danny Pearce buvo mirtinai subadytas jo laikrodį pavogti bandžiusios gaujos ant mopedų yra tiesiog pasibaisėjusi, kad šiuos žmones stabdantys pareigūnai galėtų būti baudžiami už savo veiksmus.
 
„Jei policijos pareigūnai stengiasi užkirsti kelią nusikaltimui aš nemanau, kad jų elgesys turėtų būti tiriamas. Jei nusikaltėlis kažką daro, aš nemanau, kad teisiamas turėtų būti pareigūnas - jie juk daro savo darbą, ir tai yra gerai.
 
Nejaučiu nė menkiausios užuojautos nusikaltėliams.”
  

Žymos: Policija, Kriminalai, Anglijos policija, Vagys, mopedai, užpuolikai, mopedas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Močiutė tvarkydama anūko kambarį surado bumerangą ir pradėjo jį išmetinėti…