Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-08-09

Politikai ir vėl apsijuokė išplatinę muzikinį video

  
Politikai ir vėl apsijuokė išplatinę muzikinį video
© Youtube.com
Partijos nariai atmetė kritiką, nes ilgai ruošėsi pasirodymui ir visi labai stengėsi.
Socialiniai tinklai plyšta nuo kritikos lavinos politikams.

Šiemet partijos artėjant rinkimams į Seimą rinkėjus vilioja ne tik pažadais, bet ir dainomis. Šią savaitę savo muzikinį kūrinį į viešumą paleido Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP).

Tiesa, daug širdžių ugninga daina neužkariavo. Atvirkščiai – socialiniai tinklai plyšta nuo kritikos lavinos politikams. 
Keli šimtai raudonai apsirėdžiusoių žmonių pajūryje bandė darniai šokti ir traukti pagal melodiją partijos himną. Tokį video išplatino socdemai minėdami partijos 120-ąsias metines.
 
Kritikos video klipui nepagailėjo žinomi žurnalistai tokie kaip Andrius Tapinas ir Rita Miliūtė. Tokį ėjimą supeikė ir komunikacijos specialistai, kurių nuomone, partiija socialiniuose tinkluose klumpa nuolat ir neturi protingos strategijos.
 
Partijos nariai bet kokią kritiką atmetą. Kaip portalui delfi.lt sakė LSDP Klaipėdos skyriaus pirmininkė Lilija Petraitienė, partiečiai noriai dalyvavo ne tik pačiame filmavime, bet ir repeticijose. “Mes ten ilgai treniravomės, mokėmės. Buvo šokėja, kuri rode judesius, o mes visi kartojome. Tai truko gal 35 minutes, kol pradėjome filmuoti”, - sake partijos narė delfi.lt žurnalistei.
 
Socdemų video žiūrėkite čia:
 
 
  

Žymos: Muzika, Rinkimai, socialdemokratai, partija, himnas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyrai du kartus savo gyvenime nesupranta moterų – prieš vestuves ir po vestuvių.