Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   delfi.lt   |   2014-09-26

Politikai pradeda kovą dėl Vilniaus mero posto

  
Politikai pradeda kovą dėl Vilniaus mero posto Dabartinį Vilniaus merą Artūrą Zuokąbūsimuose rinkimuose nori nugalėti daug politikų.

Stipriausios Lietuvoje veikiančios partijos leidosi į paieškas – ieškomi kandidatai užimti Vilniaus meto postą. Viena tokių kandidačių, kaip tikėjosi konservatoriai, galėjo tapti buvusi Finansų ministrė Ingrida Šimonytė. Tačiau ilgai kalbinta ir įkalbinėta moteris dalyvauti rinkimuose atsisakė, pranešė portalas Delfi.lt.

Spėjama, kad ją išgąsdino sunki Vilniaus padėtis. Oficialiai teigiama, kad ji nesieks vadovauti miestui dėl asmeninių priežasčių.
Jau ne vienerius metus kalbama apie tai, kad Vilnius skęsta skolose ir netrukus sostinė netgi gali paskelbti apie bankrotą. Tačiau aukšto posto vilionėms neatsispyrė kitas konservatorius, aktyvus politikas Mantas Adomėnas.
 
Jis susirungs su kitais jau paskelbtais kandidatais - dabartiniu Vilniaus meru Artūru Zuoku, socialdemokratu Gintautu Palucku, liberalu Remigijumi Šimašiumi ir kitais pretendentais į sostinės vadovo titulą.
 
Pirmą kartą tiesioginiai mero rinkimai vyks kitų metų pavasarį.
 
 
  

Žymos: Vilnius, Rinkimai, Artūras Zuokas, Meras

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsikeli ryte ir matai užrašą: „nuo rytojaus pradedu sportuoti“. Ir galvoji „kaip gerai, kad

rytoj, o ne šiandien“.