Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-09-07

Politiko pasiteisinimas: iš verslininko ėmiau ne kyšį, o paskolą

  
Politiko pasiteisinimas: iš verslininko ėmiau ne kyšį, o paskolą
© Facebook.com/Eligijus Masiulis
E. Masiulis tvirtina, kad pinigų skolinosi butui Nidoje pirkti.
Praėjus keliems mėnesiams po kratų, E. Masiulis teigė neabejojantis savo sėkme teisiniame procese.

Buvęs Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis po ilgų prokuratūroje praleistų valandų duodant parodymus savo poziciją dėl jo automobilyje ir namuose rastų didelių sumų grynaisiais išsakė viešai.

Kalbėdamas su žurnalistu Edmundu Jakilaičiu buvęs seimo narys tvirtino, kad 90 tūkst. eurų, kurie buvo rasti politiko automobilyje, buvo paskola, o ne kyšis. Pinigus jam skolino garsus verslininkas Raimundas Kurlianskis.
E. Masiulis pasakojo, kad jie su verslininku susitiko prie Seimo. Pinigai buvo perduoti abiems vyrams sėdint automobilyje. Politikas su savimi atsinešė ir paskolos dokumentus. Tiesa, jie nebuvo patvirtinti notaro. „Tarp mūsų buvo pasitikėjimas“, - teisinosi E. Masiulis.
 
Paklausus, kodėl jis neėmė paskolos iš banko, politikas teigė, jog dėl „beprotiškos gyvenimo skubos“. Jis tiesiai neatsakė ir į klausimą, kaip ketino grąžinti R. Kurlianskiui 90 tūkst. eur per metus, kai jo paties oficialios pajamos per metus siekia vos keliolika tūkstančių eurų.
 
„Tiesa“ primena, kad E. Masiulis į korupcijos skandalą įklimpo šių metų gegužės mėn., kai Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) jo automobilyje rado virš 100 tūkst. eurų, o namuose dar virš 200 tūkst. eurų.
 
Per kratas STT nerado TV laidoje minėtos paskolos sutarties, kuri buvo pasirašyta tarp E. Masiulio ir R. Kurlianskio, todėl buvusiam seimo nariui buvo pareikšti įtarimai korupcija ir prekyba poveikiu.
 
Praėjus keliems mėnesiams po kratų, E. Masiulis teigė neabejojantis savo sėkme teisiniame procese, tačiau jis kelis kartus pakartojo, kad sugriovė savo gyvenimą ir karjerą, nuvylė juo tikėjusius žmones ir bendražygius, todėl labai ant savęs pyksta.
 
Rinkimuose į Seimą, kurie vyks šių metų spalio 9 d., liberalams buvo prognozuojama dauguma parlamente, o E. Masiuliui svarbaus ministro arba paties premjero postas.
 
 
  

Žymos: Eligijus Masiulis, Korupcija, liberalai, kyšis, politika

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbas du naujieji rusai:
– Klausyk, o kodėl tu už mano mersą sumokėjai? Manai, kad aš skurdžius?
– Ne... Tu gi už kavą mokėjai!