Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-06-15

Politikų papirkimu įtariamas R. Kurlianskis lieka laisvėje

  
Politikų papirkimu įtariamas R. Kurlianskis lieka laisvėje

Vilniaus apygardos teismas trečiadienį atmetė prokuratūros prašymą suimti net kelių politikų papirkimu įtariamą Raimondą Kurlianskį, koncerno „MG Baltic“ viceprezidentą.

Teismo sprendimu, R. Kurlianskiui toliau bus taikomas namų areštas, užstatas ir reikalavimas nebendrauti su korupcijos byloje figūruojančiais asmenimis. Teismo nutartis yra galutinė ir neskundžiama.
Prokurorai teigė, kad būdamas laisvėje įtariamasis gali trukdyti teismui, todėl buvo prašoma suimti jį bent dviem mėnesiams, tačiau teismas pagrindo pratęsti griežčiausią kardomąją priemonę neįžvelgė. Duomenų, jog į laisvę paleistas įtariamasis bandytų ką nors paveikti ar ieškotų būdų bėgti ir slėptis, nėra.
 
Ikiteisminį tyrimą atliekanti Specialiųjų tyrimų tarnyba ir Generalinė prokuratūra įtaria, kad R. Kurlianskis buvusiam Liberalų sąjūdžio lyderiui Eligijui Masiuliui perdavė 106 tūkst. eurų kyšį, darbiečiui Seimo nariui Vytautui Gapšiui – 25 tūkst. eurų kyšį. Jis taip pat įtariamas prekyba poveikiu ir neteisėtu disponavimu valstybės paslaptimi.
 
  

Žymos: Lietuva

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Biologijos pamoka. Kviečiamas atsakinėti Petriukas.
– Kokio paukščio čia kiaušiniai?
– Nežinau.
– O čia?
– Taip pat nežinau.
– O čia?
– Neįsivaizduoju!
– Na, nieko nemoki, sėsk, du. Kokia pavardė?
Petriukas ir sako:
– Atpažink iš kiaušinių!