Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2014-08-18

Premjerą supykdė lenkai (papildyta)

  
Premjerą supykdė lenkai (papildyta) Vyriausybės vadovasAlgirdas Butkevičius nenusileido ir pareikalavo energetikos ministro galvos.

Premjeras Algirdas Butkevičius įsitraukė į kovą su koalicijos partneriais lenkais. Kova užvirė po to, kai energetikos viceministre antrą sykį buvo patvirtinta Lenkų rinkimų akcijos atstovė Renata Cytacka. Dėl šio akibrokšto supykęs ministras pareiškė, kad Energetikos ministrui Jeroslavui Neverovičiui reikia atsistatydinti. Šiam jo pasiūlymui nedelsdama pritarė prezidentė Dalia Grybauskaitė.

 
A.Butkevičius tvirtino, kad tiek Energetikos ministras, tiek kiti Vyriausybės nariai, žinojo, kad visų viceministrų kandidatūros turi būti suderintos su Vyriausybės galva ir tik tuomet jų kandidatūros tvirtinamos, tačiau panašu, kad R. Cytackos kandidatūrai tai negaliojo.
R. Cytacka jau anksčiau sulaukė politinių oponentų kritikos. Aukščiausi šalies politikai abejojo dėl jos gebėjimo užimti aukštas ir atsakingas pareigas, tačiau Lenkų rinkimų akcijos lyderis Valdemaras Tomaševskis nusprendė nepaklusti koalicijos partnerių valiai.
 
„Tiesa“ primena, kad R. Cytacka politinėje arenoje pagarsėjo prieš kurį laiką. Daugiausiai dėmesio R. Cytacka susilaukė tuomet, kai atsisakė nuo savo nuosavo namo nukabinti lenkišką gatvės užrašą, nors tą padaryti politikę įpareigojo teismas. Nepaisė ir ji ir kitos Lietuvos Respublikos įstatymo – per valstybines šalies šventes ant jos namo trispalvė neplevėsavo.
 
  

Žymos: Algirdas Butkevičius, Lietuvos Seimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ant uolos tupi erelis ir sėdi Kūlverstukas. Erelis klausia:
– Na, skrendam toliau?
– Palauk dar truputį, kol ausytės pailsės...