Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-03-01

Prezidentė Dalia Grybauskaitė švenčia jubiliejų

  
Prezidentė Dalia Grybauskaitė švenčia jubiliejų
© Facebook.com
Prezidentė Dalia Grybauskaitė už sveikinimus dėkojo ir „Facebook“ paskyroje.
D. Grybauskaitę pasveikino ir užsienio valstybių vadovai ir net Švedijos karališkoji pora, kuri įprastai taip nesielgia.

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė kovo 1-ąją švenčia savo gimtadienį. Šalies vadovė socialiniame tinkle „Facebook“ įkėlė savo gimtadieninę nuotrauką, dėkojo už sveikinimus ir siuntė linkėjimus iš Slovėnijos.

Nors tądien prezidentės Daukanto aikštėje, Vilniuje, nebuvo, sveikinimai ir dovanos į prezidentūrą plaukė visą dieną. Šalies vadovė sveikino politikai, diplomatai, linkėjimus gimtadienio proga siuntė ir prezidentas Valdas Adamkus.
D. Grybauskaitę pasveikino ir užsienio valstybių vadovai ir net Švedijos karališkoji pora, kuri įprastai taip nesielgia.
 
Prezidentūroje buvo apstu gėlių, dovanų, o socialiniame tinkle „Facebook“ – daugybė sveikinimų.
Kaip pranešė portalas delfi.lt, daugiausiai prezidentūros darbuotojų dėmesio sulaukė milžiniško dydžio citrinmedis, kurį atsiuntė Italijos diplomatai.
 
Įspūdingas medis, atkeliavęs iš Sicilijos, siekia 2,5 metro aukščio, kurio svoris – 230 kg, buvo pasodintas į rankų darbo vazoną, papuoštą Lietuvos herbu.
 
 
  

Žymos: Dalia Grybauskaitė, Jubiliejus, Gimtadienis, Prezidentė, šešiasdešimtmetis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!