" />


" />

Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2012-12-28

Prezidentė siūlo imtis pensijų reformos

  
Prezidentė siūlo imtis pensijų reformos Dar vis neaišku, kaip bus kompensuojamos per krizės laikotarpį sumažintos išmokos.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė 2013 metų Socialinio draudimo fondo („Sodros\") ir Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetų įstatymus.Šalies vadovės teigimu, nors „Sodros" biudžeto deficitas po truputį mažėja, būtina ir toliau dėti visas pastangas pajamoms ir išlaidoms subalansuoti. Pasak Prezidentės, reikia efektyviai spręsti nedarbo problemas ir imtis esminės pensijų reformos.
Tačiau valstybės vadovė pabrėžia, kad iki šiol vis dar nėra numatyta, kaip bus kompensuojamos pensininkams ir neįgaliesiems per krizės laikotarpį sumažintos išmokos.
 
Konstitucinis Teismas yra išaiškinęs, kad valstybė turi teisingai kompensuoti dėl pensijų sumažinimo atsiradusius praradimus.
 
Kitų metų „Sodros" biudžete planuojama 9,679 mlrd. litų pajamų ir 11,363 mlrd. litų išlaidų. Privalomojo sveikatos draudimo fonde numatyta 4,122 mlrd. litų pajamų ir 4,122 mlrd. litų išlaidų.
 
  

Žymos: Pensija, Pinigai, Lietuva

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Žvejys sėdi ant kranto ir žiūri, kaip simpatiška mergina ruošiasi bristi į vandenį.
– Šioje vietoje maudytis draudžiama! – šaukia jai.
– Tai kodėl nepasakėte anksčiau, kol dar buvau nenusirengusi?
– O nusirengti nedraudžiama!