Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   ve.lt, delfi.lt   |   2014-05-08

Prie Palangos nušautas verslininkas (papildyta)

  
Prie Palangos nušautas verslininkas (papildyta) Pirminiais duomenimis, netoli Palangos užpuolimo metu vienas iš dviejų verslininkų nužudytas.

Ketvirtadienio rytą netoli Palangos įvyko pasikėsinimas į dviejų verslininkų gyvybes. Kaip pranešė portalas ve.lt, užpuolimas įvykyko vyrams važiuojant automobiliu, į kurį paleisti šūviai.

 Delfi.lt šaltiniai pranešė, kad vienas važiavusiųverslininkų – 53-ejųVladislavas Polegoško nušautas, - o jo bendrakeleivis – 59-erių Valerijus Fedorcovas sunkiai sužeistas. Dėl jo gyvybės kovoja medikai. Abu vyrai – Klaipėdos bendrovės „Askoldas“ partneriai, kurie užsiėmė jūrininkų įdarbinimu užsienyje.
Verslininkai važiavo link uostamiesčio, kai jų automobilį taranavo šalimais važiuojančia mašina. Vėliau vyrai iš jos išlipo ir paleido šūvius, kurie V. Polegoško buvo mirtini. Kaip pranešė portalas lrytas.lt, V. Fedorcovas sunkiai sužeistas į pilvą, jis buvo rastas toliau nuo automobilio, bandė apsisaugoti ir pasislėpti.
 
Policijos teigimu, kol kas liudytojų ir įtariamųjų nėra. Pareigūnai aiškinasi, dėl kokių priežasčių įvyko užpuolimas ir ar tai susiję su verslininkų veikla, ar su iškeltomis bylomis, kuriose jie buvo ieškovais.
 
  

Žymos: Nusikaltimai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikinas skundžiasi psichiatrui:
– Gydytojau, manęs niekas nesupranta...
– Kaip suprast?