Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2019-02-22

Privačios medicinos privalumai

  
Privačios medicinos privalumai
© „Biofirst“ nuotr.

Greitas šiuolaikinio gyvenimo tempas kelia kone didžiausią pavojų sveikatai. Skubame beveik visose gyvenimo srityse, o miego, streso, judrumo bei mitybos disbalansas jau senokai tapo šių dienų žmogaus „norma“. Net ir sirgti dažnas tiesiog „neturi laiko“. Apie privačios medicinos privalumus ir jų gebėjimą prisitaikyti prie šių dienų žmogaus poreikių, pasakoja privačios klinikos „Biofirst“ medicininės veiklos vadovė – Danutė Balsienė.


Kokie pacientai renkasi privačias klinikas?
Kadangi mūsų klinika nedirba su ligonių kasomis, atrodytų, kad mokamas paslaugas turėtų rinktis tik aukštas pajamas uždirbantys pacientai. Tai yra mitas. Vienas svarbiausių aspektų – specialisto konsultacijos „Biofirst“ klinikoje nereikia laukti mėnesius. Dažnais atvejais paciento apsilankymas gali įvykti tą pačią ar kitą dieną. Laukiant eilėse, būklė gali pablogėti, o kur dar nežinomybė ir organizmą toliau alinantis nerimas?.. Antras dalykas – platus paslaugų spektras bei jų kokybė. Tai ypatingai aktualu lietuviams, emigravusiems į užsienį. Grįžtant į Lietuvą trumpų atostogų, norisi kuo daugiau laiko praleisti artimųjų rate, tačiau susikaupusias sveikatos ar grožio problemas, emigrantai yra linkę spręsti tėvynėje. Todėl greitas patekimas pas specialistus, galimybė daugybę tyrimų ir grožio procedūrų atlikti po vienu stogu, čia yra labai svarbūs.
 
 
Ar lietuviškų privačių klinikų paslaugų kokybė prilygsta užsienio medicinos įstaigoms?
 
Aš galiu kalbėti tik apie „Biofirst“ kliniką, tačiau ne tik objektyvūs kriterijai, bet ir pacientų atsiliepimai liudija apie tai, kad dažnu atveju „laimės“ kitur ieškoti neverta. Pavyzdžiui, lazerinis gydymas. Nuo kokybiško įrenginio labai priklauso ne tik galutinis rezultatas, bet ir pakartotinų procedūrų skaičius. Neseniai įsigijome pigmentą naikinantį lazerį, kuris yra šiuo metu pats galingiausias visoje pasaulinėje rinkoje. Norėdami panaikinti, pvz.: pigmentinę dėmę, melasmą, tatuiruotę ar ilgalaikį antakių makiažą, būsite ramūs, kad su galingesnių parametrų aparatu, šiuo metu nedirba nei viena klinika pasaulyje. O ir to paties lygio lazerį turi vos kelios klinikos Europoje, kiek daugiau – Amerikoje. Yra ir kitų pasaulinio lygio praktikų, taikomų pas mus: PRP injekcijos (grožiui ir/ar gydymui), lazerinė ginekologija (šlapimo nelaikymo gydymui ir kt.), nagų grybelio gydymas lazeriu, ilgalaikis ir neskausmingas plaukelių šalinimas ir t.t. Mokamos paslaugos įpareigoja siūlyti platesnį spektrą paslaugų, nei pacientas galėtų gauti valstybinėje įstaigoje.
 
Kuo dar privati gydymo įstaiga yra patraukli pacientui, kuris daugelį gydymo paslaugų gali gauti nemokamai?
 
Be jau minėto greito patekimo pas gydytoją, yra ir kitų faktorių, nulemiančių pacientų srautą ne tik iš Kauno (kuriame esame įsikūrę), bet ir visos Lietuvos. Vienas jų – unikalios paslaugos. Pavyzdžiui, šveicariškas viso organizmo ištyrimo metodas – „Global Diagnostics“. Šiuo metodu visose Baltijos šalyse galima išsitirti tik „Biofirst“ klinikoje. Tyrimo metu gaunami tūkstančiai duomenų apie organizmą; o pacientai, kuriuos nuvylė tradicinės medicinos metodai, gali įgauti naujos vilties dėl chroniškų, varginančių būklių. Svarbu paminėti, kad ir specialisto konsultacijos mūsų klinikoje yra kiek kitokios, negu valstybinėje įstaigoje, kur gydytojas per dieną turi priimti kartais net kelias dešimtis pacientų. Natūralu, jog pildant dokumentus ir už durų laukiant dar keletui žmonių, ligoniui lieka nedaug laiko. Mūsų gydytojai pacientus su retomis išimtimis priima sutartu laiku, yra galimybė gauti itin skubią konsultaciją, gydytojo nedarbo valandų metu. Norint išsitirti kraują, nereikia išankstinės registracijos, suskubus ateiti į kliniką ryte, rezultatus galite gauti tą pačią ar rytojaus dieną (išskyrus specifinius laboratorinius tyrimus). Dar viena itin populiari procedūra – endoskopiniai skrandžio ir žarnyno tyrimai. Žinoma, dažnai vien mintis apie šiuos tyrimus sukelia šiurpą, bet mūsų klinikoje endoskopijos gali būti atliekamos su intravenine anestezija.
 
Ar gali privati klinika pakeisti tradicinę polikliniką? Juk visos paslaugos yra mokamos...
 
Paslaugų kainos yra subjektyvi tema, bet mes tikrai atsižvelgiame į pacientų pageidavimus. Kiekvieną mėnesį dovanojame specialius pasiūlymus (nuolaidas) įvairiausioms procedūroms, tyrimams, konsultacijoms ir pan. Šių metų pradžioje įteikėme dovaną senjorams – jiems nuo šiol priklauso -15% nuolaida visoms klinikos paslaugoms. Taip pat dirbame su draudimo bendrovėmis, kompensuojančiomis sveikatos paslaugas (priklausomai nuo paciento sutarties su bendrove). Džiaugiuosi, kad kiekvienais metais vis daugiau žmonių pasiryžta „padovanoti“ sveikatos – įvairiomis progomis artimiesiems ar draugams padovanoja klinikos dovanų kuponą. Kiti tokios dovanos paprašo patys. Žvelgiant platesnėje perspektyvoje – kokybiškai suteikta paslauga gali kainuoti daug mažiau pinigų ir sveikatos!
 
 
„Biofirst“ kliniką rasite Kaune, Studentų g. 37. Tel. registruotis: +370 686 40 115. www.bioklinika.lt 
  

Žymos: Sveikata, Medicina, Kaunas, Lietuva, Biofirst, privati klinika, privatus gydymas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Studente, ar žinote, kas yra egzaminas?
– Na... Tai dviejų protingų žmonių pokalbis.
– O kas, jei vienas iš jų idiotas?
– Tada kitas gali likti be stipendijos...