Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2018-12-27

Rankas į darbą paleidęs dziudo imtynininkas sužalojo ne tik merginą: jos draugui sulaužyta nosis

  
Rankas į darbą paleidęs dziudo imtynininkas sužalojo ne tik merginą: jos draugui sulaužyta nosis
© Facebook nuotr.

Per Kalėdas paplito žinia, jog dziudo imtynininkas Ignas Mečajus Vilniaus centre smūgiu į veidą stipriai sužalojo merginą, o dabar aiškėja ir daugiau šio įvykio detalių.

Šio nusikaltimo tyrimą iš Vilniaus trečiojo komisariato perėmė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Sunkių nusikaltimų tyrimo valdyba, o pagrindiniu įkalčiu laikomas vaizdo įrašas – jame užfiksuota, kaip buvo sužalota 1997 m. gimusi mergina. Nors įrašas paviešintas tik Kalėdų rytą, nusikaltimas padarytas jau daugiau nei prieš mėnesį – lapkričio 16-ąją.
Įrašą išplatino nukentėjusi mergina, dėl stipraus veido sužalojimo apkaltinusi 20-metį imtynininką. Sužalotas buvo ir jos draugas – būtent 1993 m. gimęs vaikinas parašė pareiškimą policijai. Jo draugė, pasak pareigūnų, į policiją nesikreipė iki šiol. Vaikinui po incidento buvo nustatytas nosies lūžis, o merginai stipriai sužalotas veidas, nustatyta gili akies voko žaizda. Apie šį įvykį Kalėdų rytą pranešė pati nukentėjusi mergina, aprašiusi savo patirtą skausmą.
 
„Negaliu nepasidalint šia skaudžia patirtimi. Šis žmogus – Ignas Mečajus – paliko prisiminimą visam gyvenimui. Žmogus, jeigu galima taip pavadinti, neatsižvelgdamas į pasekmes, sužalojo mane. Ilgai buvau be sąmonės. Siuvimo žaizdos. Skaudėjo, ilgai gijo, sugijo. Bet džiaugiuosi, jog po šio smūgio vaikštau šia žeme ir esu fiziškai ir protiškai sveika. Dėkinga gyvenimui“, – feisbuke rašė mergina, vėliau įrašą ištrynusi. Pasklidus šiai žiniai nuo I.
 
Mečajaus smurtinių veiksmų atsiribojo Lietuvos dziudo federacija (LDF), pranešusi, kad tyrimą dėl šio įvykio pradės ir šios organizacijos atstovai. „Iki šios dienos Lietuvos dziudo federacija neturėjo jokios informacijos apie tokį Igno Mečajaus neadekvatų išpuolį. Teisėsauga neinformavo federacijos apie tokį incidentą, jei būtume gavę informaciją anksčiau, tikrai būtume Vykdomajam komitete apsvarstę šia situaciją ir savo kompetencijos ribose skyrę nuobaudą sportininkui. Noriu užtikrinti visuomenę, jog Lietuvos dziudo federacija niekada netoleravo ir netoleruos smurto, nesvarbu prieš ką jis bebūtų nukreiptas.
 
Lietuvos dziudo federacija atsiriboja nuo Igno Mečajaus smurto veiksmų. Artimiausiu metu bus atliktas federacijos vidinis tyrimas ir analizė dėl šio Igno Mečajaus elgesio, paaiškėjus visoms aplinkybėms bus imtasi griežčiausių priemonių, numatytų Lietuvos dziudo federacijos kompetencijos ribose“, – buvo rašoma LDF feisbuko įraše. I. Mečajui už sunkius kūno sužalojimus gali grėsti net iki 12 metų laisvės atėmimo bausmė. Vis dėlto kol kas pareigūnai neatskleidžia daugiau konflikto ir jo tyrimo aplinkybių.
  

Žymos: smurtas,nusikaltimas, sumušė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Iš supermamų forumo: „Visą naktį verkiau. Patarkite – kodėl?“