Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-12-06

Rastas po nuošliauža Norvegijoje žuvęs lietuvis

  
Rastas po nuošliauža Norvegijoje žuvęs lietuvis
© Flickr.com
Norvegijos gelbėtojai po beveik mėnesį trukusių paieškų surado vieno lietuvio kūną.
Nors nelaimė įvyko lapkričio 10 dieną, tačiau paieškos nebuvo nutrauktos.

Lapkričio viduryje Norvegijoje milžiniška žemės nuošliauža palaidojo tris lietuvius. Vieno jų kūnas – rastas antradienį. Dar dviejų vyrų ieškoma.

Kaip rašė portalas delfi.lt, rasto žuvusiojo tapatybė kol kas nėra nustatyta, tad dar neaišku, kuris tai iš trijų žuvusiųjų lietuvių darbininkų.
Nors nelaimė įvyko lapkričio 10 dieną, tačiau paieškos nebuvo nutrauktos. Tikimasi, kad pavyks atrasti ir kitus du vyriškius.
 
Trys po nuošliauža palaidoti vyrai dirbo miško valymo darbus. Į Norvegiją du iš jų, 27-erių Paulius Kuliešius ir 37-erių Artūras Miškinis, svetur dirbo metus, o 47-erių Darius Ščiukas atvyko prieš trejus metus.
 
„Tiesa“ primena, Norvegijoje mirties išvengę lietuviai nusprendė grįžti prie darbų, kuriuos paliko gavę trumpas atostogas. Jauni vyrai svetimoje šalyje praradę savo pažįstamus ir bendradarbius nuslinkus milžiniškai nuošliaužai artimųjų nepklausė ir prieš kelias savaites patraukė į netoli Oslo esančią darbo vietą.
 
Kaip pranešė portalas lrytas.lt, iš Pagirių miestelio kilę 27-erių Gediminas Aleknavičius ir 26-erių Žilvinas Martikonis ir toliau dirbs statybose, kirs mišką.
 
 
 
  

Žymos: Norvegija, Lietuviai, Emigrantai, Vyrai, darbininkai, žuvo Norvegijoje

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Centrinės Afrikos kanibalų gentis internete paskelbė:
– Su meile ir džiaugsmu priimsime pabėgėlius iš bet kurios pasaulio valstybės…