Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2012-07-20

Režisierius Emilis Vėlyvis kuria filmą su garsiais britų aktoriais

  
Režisierius Emilis Vėlyvis kuria filmą su garsiais britų aktoriais E.Vėlyvio filme vaidins ir Holivudo žvaigždė - Vinnie‘s Jonesas.

Režisierius Emilis Vėlyvis Lietuvos bei užsienio žiūrovams pristatys naują savo kūrinį „Flight Redirected“, kurio filmavimo darbai prasidės liepos pabaigoje.

 Filme pasakojama apie keturių draugų, britų: Džonio, Maiklo, Timo bei Beno neįtikėtinus nuotykius Lietuvos didmiesčiuose ir provincijoje. Ketveriukė, apiplėšusi nelegalų Londono kazino nusprendžia nešti kudašių į Malaiziją, kurioje tikisi pailsėti ir pasislėpti nuo juos persekiojančių gangsterių. Įvykiams pasisukus netikėta linkme jie priversti leistis Vilniuje. Čia vaikinai įsisuka į beprotiškų nuotykių verpetą ir kyla grėsmė ne tik jų draugystei, bet ir gyvybėms.
Pagrindinius vaidmenis šioje veiksmo komedijoje atliks britų aktoriai: Scotas Williamsas, Gilas Darnellis, Oliveris Jacksonas, Antony‘s Strachanas bei Holivudo žvaigždė, buvęs futbolininkas, „Lok, stauk arba šauk“, „Dingti per 60 sekundžių“ ir kitų populiarių filmų aktorius Vinnie‘s Jonesas.
 
 
 
  

Žymos: Filmas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Daktare, ar man gripas?
– Taip.
– Kiaulių?
– Taip, kiaulių, nes tik kiaulė galėjo kviesti greitąją pagalbą 4 valandą ryto, turėdamas 36,7 °C
temperatūros …