Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-22

Rumunai su JK pavogtu BMW įkliuvo lietuviams 

  
Rumunai su JK pavogtu BMW įkliuvo lietuviams
© VSAT nuotr.
Rumunijos piliečius sulaikė Lietuvos pasieniečiai.
Iš Interpolo buvo gautas atsakymas, kad ši transporto priemonė kaip pavogta yra ieškoma Jungtinėje Karalystėje

Savaitgalį Lietuvoje sulaikyti du Rumunijos piliečiai, važiavę pernai gruodį Jungtinėje Karalystėje vogtu automobiliu „BMW 520D“. Ant jo buvo rumuniški numeriai.

VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos pasienio užkardos pareigūnai atkreipė dėmesį į įtartiną automobilį „BMW 520D“, kuris penktadienio pavakarę stovėjo šalikelėje netoli sienos su Lenkija.
Paaiškėjo, kad prie 2013 m. pagamintos transporto priemonės vairo sėdėjo 26-erių Rumunijos pilietis. Kartu Lenkijos link vyko bendraamžis jo tautietis. Abiejų užsieniečių asmens dokumentai VSAT pareigūnams įtarimų nesukėlė.
 
Informaciją apie automobilį, prie kurio buvo pritvirtinti rumuniški valstybiniai registracijos numeriai, Kalvarijos pasieniečiai patikrino turimose duomenų bazėse. Netrukus iš Interpolo buvo gautas atsakymas, kad ši transporto priemonė nuo praėjusių metų gruodžio pradžios kaip pavogta yra ieškoma Jungtinėje Karalystėje.
 
VSAT Varėnos rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įsigijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Abu Rumunijos piliečius VSAT pareigūnai apklausė ir buvo dviem paroms uždarę į areštinę. Sekmadienį užsieniečiai buvo paleisti jiems skyrus kardomąsias priemones dokumentų paėmimus.
 
„BMW 520D" saugomas Kalvarijos užkardoje.
Iš viso 2017 m. pasieniečiai sulaikė 95, įtariama, vogtas transporto priemones. Daugiausiai tokių mašinų sulaikyta pasienyje su Baltarusija – 36. Vogtus automobilius dažniausiai vairavo Rusijos (42 atvejai), Baltarusijos ir Lietuvos (po 18) piliečiai.
 
  

Žymos: Rumunai, Automobilio vagystė, bmw

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Studente, ar žinote, kas yra egzaminas?
– Na... Tai dviejų protingų žmonių pokalbis.
– O kas, jei vienas iš jų idiotas?
– Tada kitas gali likti be stipendijos...