Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2014-03-13

Rusija pradėjo ekonominę Lietuvos blokadą

  
Rusija pradėjo ekonominę Lietuvos blokadą Klaipėdos jūrų uoste darbą stabdo rusų draudimai.

Rusija pradėjo „bausti“ Lietuvą ir kaimynines valstybes už palaikymą Ukrainai ir pasisakymus dėl Krymo okupacijos. Aktyvi užsienio politika iššaukė rusų pyktį – jie pradėjo Klaipėdosjūrų uosto blokadą. Apie tai Seimą informavo premjeras Algirdas Butkevičius.

 Jis pažymėjo, kad iš Klaipėdos rusai draudžia eksportuoti maisto produktus į Rusiją ir kitas Muitų sąjungos valstybes (šiai sąjungai daugiausiai priklauso buvusios Sovietų Sąjungos respublikos, - aut. past.), taip pat sudarytos kliūtys ir reeksportuoti krovinius. Įspėjimus, kad negali krauti krovinių tarpiniame – Klaipėdos – jūrų uoste jau gavo didelės JAV, Japonijos ir kitų šalių kompanijos, kurios iki šiol naudojosi Lietuvoje esančio uosto paslaugomis.
Rusijos atstovai kaip vieną oficialių priežasčių, kodėl neleidžia krauti krovinių Klaipėdoje, įvardijo afrikinį kiaulių marą.
 
Darbas jau kelias dienas nevyksta ir Smeltės uoste. Iš pradžių manyta, kad rusai blokuoja tik Smeltę, tačiau dabar paaiškėjo, kad apribojimai taikomi ir Klaipėdos jūrų uostui.
 
  

Žymos: Ekonomika, Rusija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Ar galima pastoti nuo Valerijono lašų?
– Galima, jei Valerijonas pakankamai jaunas.