Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-09-03

S. Grafininos nužudymu įtariamas britas paleidžiamas į laisvę

  
S. Grafininos nužudymu įtariamas britas paleidžiamas į laisvę Nebebus prašoma pratęsti N. Westui skirtos kardomosios priemonės – suėmimo.

Šiaulių apygardos prokuratūra šiandien nusprendė nebesikreipti į teismą dėl kardomosios priemonės pratęsimo šiaulietės Sandros Grafininos nužudymu įtariamam jos sutuoktiniui Nigelui Westui. Nuspręsta jį paleisti į laisvę.

Šiaulių apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Jūratė Tamašauskienė, vadovaujanti ikiteisminiam tyrimui dėl galimo 28 metų šiaulietės S. G. nužudymo, šiandien priėmė nutarimą dėl kardomųjų priemonių skyrimo įtariamajam. Nužudymu įtariamas vyras įpareigotas periodiškai registruotis policijos įstaigoje, neišvykti iš Šiaulių miesto ir iš vyro paimtas dokumentas.
Šios kardomosios priemonės skirtos po mėnesį trukusio vyro suėmimo, siekiant užtikrinti netrukdomą ikiteisminį tyrimą.
 
Šiandien Šiaulių apylinkės teisme buvo laukiama prokuratūros kreipimosi, kad būtų sprendžiamas besibaigiantis dviejų savaičių įtariamojo suėmimo terminas. Tačiau, kaip informavo teismo atstovai, tokio kreipimosi iš prokuratūros pusės nebuvo sulaukta.
 
Netrukus sužinota, kad brito, kuris įtariamas žmonos nužudymu, gynėjas Erikas Pavlovičius iš prokurorų gavo prašymą atvykti ne į teismą, o į Šiaulių tardymo izoliatorių, kur suėmimo laikotarpiu yra laikomas jo klientas. Taigi, beveik neliko abejonių, kad šiame ikiteisminiame tyrime nebebus prašoma pratęsti N. Westui skirtos kardomosios priemonės – suėmimo, o ji bus pakeista į švelnesnę. Taip ir atsitiko.
 
Kol kas nekomentuojama, kokie argumentai turėjo įtakos prokurorės sprendimui. Ankstesniuose posėdžiuose, kai buvo prašoma įtariamajam skirti kardomąją priemonę – suėmimą, viena iš priežasčių buvo ta, kad galimai įvykdytas labai sunkus nusikaltimas, o juo įtariamas britas gali mėginti slėptis ar vengti tyrimo.
 
Kol kas nėra aišku, ar prokurorus jau pasiekė likusios trys DNR ekspertizės ir ar jų išvados leido priimti tokį sprendimą – įtariamąjį paleisti į laisvę ir skirti švelnesnę kardomąją priemonę.
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
  

Žymos: Žmogžudystė, Nigelas West-Macauley, Sandra Grafinina

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Muitininkas įeina į vagono kupė ir trumpai pažeria:
– Narkotikai, ginklai, spiritas, kontrabanda…
– Vienas keleivis, vos akis praplėšdamas, sako:
– Ačiū, nereikia – patys turime!
*****