Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-05-16

Šauktinius išgąsdino staigi jauno kario mirtis

  
Šauktinius išgąsdino staigi jauno kario mirtis
© Wikipedia.org
21-erių metų kario gyvybę kol kas nežinoma infekcija pasiglemžė vos per parą. (Nuotr. asoc.)
Spėjama, kad karys galėjo mirti nuo sepsio, tačiau tikslias išvadas pateiks teismo medicinos ekspertai, atlikę skrodimą.

Pirmadienį Kaune mirė 21-erių metų šauktinis. Privalomosios pradinės karo tarnybos karys jaunesnysis eilinis Martynas Jurkus blogai pasijuto sekmadienį. Remiantis pirminiais duomenimis, jis mirė nuo ūmaus infekcinio susirgimo.

M. Jurkus sveikata skųstis pradėjo likus maždaug parai iki užgeso jo gyvybė. Jaunuolį pykino, kamavo aukšta tempratūra. Pirmiausia jis kreipėsi į Ruklos pirminės karių sveiikatos priežiūros centrą, bet netrukus buvo nugabentas į Jonavos ligoninę, o vėliau į Kauno klinikas iš kurių jį perkėlė į Kauno infekcinę ligoninę.
Anot Didžiojo Lietuvos ermono Jonušo Radvilos mokomojo pulko vado, pulkininko leitenanto Aleksiejaus Gaiževskio, karys anksčiau nusiskundimų dėl sveikatos neturėjo. Jis buvo sveikas ir fiziškai stiprus.
 
A.Gaiževskis atmetė versiją, jog jauno kario mirtį galėjo lemti nekokybiškas maistas. Jis teigė, kad atsakingi asmenys nieko nelaukdami apklausė mirusiojo M. Jurkaus skyriuje tarnaujančius šauktinius. Iš jų nei vienas neturėjo jokių nusiskundimų.
 
Spėjama, kad karys galėjo mirti nuo sepsio, tačiau tikslias išvadas pateiks teismo medicinos ekspertai, atlikę skrodimą.
 
 
  

Žymos: Mirtis, Infekcija, karys, šauktinis, Rukla, sepsis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kas yra geriausias keturkojis žmogaus draugas?
- Fotelis