Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com inf.   |   2012-07-02

Savaitgalio audros nuostoliai – 0,5 mln. litų

  
Savaitgalio audros nuostoliai – 0,5 mln. litų Audra siautėjo ir Utenoje.

Draudikai prognozuoja, kad turto ir kasko draudimo bendri nuostoliai sieks daugiau kaip 500 tūkst. litų. Bendrovės praneša, kad pranešimų apie gamtos stichijos padarytą žalą nuolat daugėja.

Draudimo bendrovės „ERGO Lietuva“ Turto draudimo departamento direktorius Tomas Nenartavičius teigė, kad pranešimų apie savaitgalį siautėjusios audros sukeltus nuostolius daugiausiai sulaukiama iš Šilutės, Lazdijų, Vilniaus, Alytaus, Utenos bei Kauno miestų.
„Klientai, apsidraudę turto draudimu, kreipiasi dėl vėjo nuplėštų stogų ar jų dalių. Itin didelę žalą registravome Kaune, kuomet audra nuo gamybinio pastato nuplėšė dalį stogo, išgriovė dvi sienas ir apgadino langus“, – pasakoja draudimo ekspertas. Draudimo bendrovės skaičiavimais, vidutiniškai klientų patiriama žala sudaro apie 5 tūkst. litų.
 
Draudimo bendrovė „ERGO Lietuva“ primena, kad klientai apie patirtą žalą turtui draudimo bendrovei gali pranešti per tris darbo dienas, tuo tarpu automobiliui – per septynias. Tikrieji gamtos šėlsmo sukelti nuostoliai bus aiškūs kitą savaitę.
 
  

Žymos: Kaunas, Audra

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

„Facebook“ – vienintelė vieta, kur gali šnekėtis su siena.