Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com inf.   |   2012-07-30

Savaitgalio kaitros ir škvalo Lietuvoje žala sieks 750 tūkst. litų

  
Savaitgalio kaitros ir škvalo Lietuvoje žala sieks 750 tūkst. litų
© P.Valatkevičius
Pirmadienį dangus apsiniaukė ir Rytų Lietuvoje.

Po savaitgalio kaitros ir sekmadienį Lietuvoje praūžusio škvalo draudikai registruoja pirmuosius pranešimus apie žalas. Joms padengti draudimo bendrovė „ERGO Lietuva“ jau rezervavo 400 tūkst. litų. Prognozuojama, kad turto ir kasko draudimo bendri nuostoliai gali siekti 750 tūkst. litų.

Daugiausiai pranešimų apie savaitgalį siautėjusios audros sukeltus nuostolius sulaukiama iš Kuršių Nerijos ir Klaipėdos, Palangos, Šilutės, Mažeikių bei kitų miestų ir rajonų. Prognozuojama, kad audros metu patirta vidutinė žala bus apie 5 tūkst. litų.
Draudimo bendrovės „ERGO Lietuva“ Turto draudimo departamento direktorius Tomas Nenartavičius pasakoja, kad žmonės kreipiasi dėl vėtros nuplėštų namų ir ūkinių pastatų stogų, krušos suniokotų dangų, dėl lietaus apliejimo apgadinto turto. Klaipėdoje registruota žala, kurios metu vėjo pakelti baldai apniokojo kaimyno namą, žmonės praneša ir apie žaibų sugadintą buitinę bei elektronikos techniką. Taip pat dėl kaitros kelios įmonės registravo paukščių uždusimo nuostolius.
 
Draudimo bendrovė „ERGO Lietuva“ primena, kad klientai apie patirtą žalą turtui draudimo bendrovei gali pranešti per tris darbo dienas, tuo tarpu automobiliui – per septynias. Tikslūs gamtos šėlsmo sukelti nuostoliai bus aiškūs kitą savaitę.
 
 
 
  

Žymos: Audra, Baltijos jūra

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras drabužių parduotuvėje klausia pardavėjo:

– Ar galiu pasimatuoti mėlyną kostiumą vitrinoje?

Pardavėjas:

– Ne, pone, jūs, kaip ir visi kiti, turite tai daryti matavimosi kabinoje.