Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2013-12-03

Seime – politikų konfliktas ir apsimėtymas drabužiais

  
Seime – politikų konfliktas ir apsimėtymas drabužiais Politikai Seime ir vėl susikibo dėl tolerancijos homoseksualams.

Politikai Petras Gražulis ir liberalas Eligijus Masiulis Seime susikibo ne juokais. Jie Seimo salėje mėtėsi „patobulintais“ džinsais ir negailėjo vienas kitam aštrių žodžių. Politikų konfliktas kilo svarstant parlamento delegacijos Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje sudėtį. Tvarkietį P. Gražulį liberalai pasiūlė išbraukti iš pastarosios sudėties. P. Gražulis atsikirto, kad jis gina Lietuvos Respublikos konstituciją, o ne mažumų interesus ir nebus tolerantiškas homoseksualams kaip kad jo kolegos liberalai nei Lietuvoje, nei kitose Europos Sąjungos šalyse.

 Kelnes su užtrauktų užpakalinėje dalyje P. Gražulis po savo trumpo pasisakymo nunešė ir norėjo įteikti E. Masiuliui, tačiau šis dovanos nepriėmė ir metė jas atgal, vyrai apsistumdė. Po tokio apsimėtymo drabužiais abu patraukė link išėjimo iš seimo salės, tačiau aistros nerimo.
„Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos narys P. Gražulis įsitikinęs, kad tokios kelnės puikiai tinka liberalams, kurie visur ir visada demonstruoja savo liberaliais pažiūras gėjų atžvilgiu. Tuo tarpu P. Gražulis homoseksualų santykiams griežtai nepritaria ir kiekvienai progai pasitaikius tvirtina, kad tolerancija pražudys šalį.
 
Seimo posėdžiui pirmininkavęs socialdemokratas Algirdas Sysas paprašė Petro Gražulio palikti salę, bet aistras nugesino Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė. Ji priėjo prie seimūnų ir ėmė raminti, o vėliau apkabinusi nusivedė P. Gražulį nuošaliau.
 
E. Masiulio įsitikinimu, P. Gražulis turi gauti nuobaudas už tokį elgesį, nes jo išpuoliai Seime vis dažnesni ir įžūlesni. Tačiau kolegos valdantieji kol kas nėra nusiteikę P. Gražulio nei bausti, nei tramdyti. Seimo dauguma nusprendė, kad iš asamblėjos sudėties P. Gražulio pašalinti nereikia.
 
  

Žymos: Petras Gražulis, Homoseksualai, Lietuvos Seimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pasaulyje yra trijų tipų žmonės... Tie, kurie moka skaičiuoti, ir tie, kurie nemoka.