Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, lnk.lt   |   2017-12-04

Seimo narys po 15-os metų santuokos išėjo pas kitą

  
Seimo narys po 15-os metų santuokos išėjo pas kitą
© lnk.lt
Buvusi žmona susitaikė su esama padėtimi.
Kai jis išėjo, verkėme ir aš, ir vaikai.

Zita Tomilinienė, Seimo nario, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko pavaduotojo Tomo Tomilino buvusi žmona, šiandien atrodo rami ir laiminga. Tačiau prieš porą metų jos jaukūs namai skendėjo ašarose, kai Zitos vyras ir 3 vaikų tėvas po penkiolikos kartu praleistų metų jai pasakė, kad myli kitą moterį ir išeina gyventi su ja.

„Kai jis išėjo, verkėme ir aš, ir vaikai. Apie pusę metų vyliausi, kad jis sugrįš prisipažino Zita. Tačiau ji tvirtina sutinkanti pasikalbėti atvirai, nes mano, kad jos patirtis gali padėti kitoms moterims išgyventi tokias kritines situacijas ir gal net rasti jėgų taikiai išsiskirti.
Šį pavasarį po pusantrų metų draugystės Seimo narys Tomas Tomilinas vedė savo išrinktąją metais vyresnę Kristiną Juozapavičiūtę. Tomas neslėpė, kad juos suvedė darbas ir naujai įsiplieskusius jausmus vadino tarnybiniu romanu. Buvusi europarlamentaro Broniaus Ropės patarėja šiuo metu augina metukų judviejų su Tomu dukrelę. Beje, jaunųjų tėvai vieni kitus pirmą sykį pamatė tik santuokų rūmuose.
 
Gyvendami kartu Tomas ir Zita priklausė krikščioniškų šeimų bendruomenei, kurioje beveik nėra skyrybų. Zita sako, kad tokios šeimos kiekvieną mėnesį eina į susitikimus, skirtus puoselėti santykiams, kad santuoka yra sąmoningas pasirinkimas būti su žmogumi, kad ir kas atsitiktų, net jei išblėstų aistra. Dėl šios priežasties jai Tomo pasirinkimas išeiti pas kitą moterį buvo sunkiai nesuprantamas.
 
Zita tikina, kad Tomas nepamiršo savo pažado, duoto prieš išeinant iš namų, – jis iš tikrųjų rūpinasi vaikais ir juos į savo namus pasiima ne tik savaitgaliais. Tačiau ji pripažįsta, kad jai sunku buvo susitaikyti su vienišos mamos statusu.
 
Tomas ir Zita Tomilinai yra, ko gero, viena iš nedaugelio žinomų porų, kuriems pavyko išsiskirti taikiai. Mūsų skyrybos nebuvo sudėtingas procesas, kai sutuoktiniai teismuose dalinasi kiekvieną daiktą. „Tomas manęs tikrai nenuskriaudė”, – paklausta apie turto dalybas, atsakė Zita.
 
 
  

Žymos: Politika, Meilė, Skyrybos, seimo narys

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Traukinyje, vėluojančiame visą valandą, konduktorius reikalauja keleivio bilieto. Keleivis pasipiktinęs:
- Kodėl aš jums turėčiau rodyti bilietą? Pagal tvarkaraštį aš jau namuose!