Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, bns.lt   |   2017-09-06

Septynmečio žūtis sporto klube sukrėtė Lietuvą, aiškėja įtartinos detalės

  
Septynmečio žūtis sporto klube sukrėtė Lietuvą, aiškėja įtartinos detalės
© Pexels.com
Berniukas atėjęs į pirmąją treniruotę, nuskendo.
Vaikas po vandeniu galėjo išbūti apie penkias minutes.

Antradienio vakarą sporto klubo „Impuls“ baseine Vilniuje nuskendo vaikas, pranešė policija.

2009 metais gimęs vaikas nuskendo po plaukimo treniruotės. Jį dar bandė gaivinti atvykę greitosios medicinos pagalbos medikai, bet nesėkmingai. Įvykį ištirti padės baseine įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, pirminiais duomenimis, treneris visus vaikus išlipusius iš baseino palydėjo į rūbinę persirengti, kada mažametis grįžo atgal, nėra aišku.
Sveikatingumo klubų tinklo „Impuls“ vadovė Silvija Petrošiūtė teigė, kad dėl įvykusios nelaimės sporto klubo darbuotojai yra ištikti šoko. Anot jos, kol kas nežinoma, kodėl įvyko nelaimė. Sporto klubas žada, kad išsiaiškinęs nelaimės aplinkybes ir priežastis, nedelsdamas imsis visų būtinų priemonių ir veiksmų, jog tokia situacija nepasikartotų nė viename „Impuls“ sveikatingumo klube.
 
Socialiniame tinkle po nelaimės atsirado įvairių nuomonių bei liudininkų, teigusių, kad jie buvo greta esančiame baseine ir pasibaisėję stebėjo situaciją.
 
Liudininkų teigimu, berniukas po vandeniu galėjo išbūti apie penkias minutes, trenerių buvo gerokai per mažai tokiai didelei vaikų grupei, o gelbėtojai net negebėjo tinkamai atlikti širdies masažo. Esą vaiką pirmasis gaivinti pradėjo klube buvęs klientas, atvykus medikams berniukas buvo gaivinamas daugiau kaip valandą.
 
Kas atsakingas už tokią tragediją, aiškinasi pareigūnai. Neatmetama galimybė, kad šis įvykis gali būti perkvalifikuotas į sunkų nusikaltimą, o šio baseino vadovybė, varstys teismų duris.
 
 
  

Žymos: Vilnius, Vaikas, Baseinas, nuskendo

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atsibunda vyras po išgertuvių ir šaukia šunį:
– Reksai! Eikš čia.
Šuo pribėga prie šeimininko lovos. Šeimininkas papučia tiesiai šuniui į nasrus ir sako:
– Reksai, ieškok!