Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2013-11-05

Siuntos laikinai nebrangs

  
Siuntos laikinai nebrangs Paštu siunčiamu siuntų kainų didinimas atidėtas.

Lietuvos paštas kuriam laikui atidėjo planus pagal naujus tarifus apmokestinti smulkias siuntas. Pagal naujus įkainius, kurie turėjo įsigalioti nuo šių metų lapkričio 1-osios, siuntos, siunčiamos kaip laiškai, būtų pabrangusios keliasdešimt kartų ir viršytų net turtingiausiose Europos valstybėse nustatytas kainas.

 „Atsižvelgdamas į naujai paaiškėjusias aplinkybes bei siekdamas išsklaidyti visas abejones dėl tinkamo universaliųjų pašto paslaugų teikimo, Lietuvos paštas atideda pokyčių įgyvendinimą, todėl naujas reikalavimas pašto korespondencijos siuntų matmenims laikinai nebus taikomas“, – išplatintame pranešime teigė Lietuvos pašto generalinė direktorė Lina Minderienė.
Lietuvos paštas planavo papildomai apmokestinti siuntas, kurios siunčiamos kaip laiškai ir sveria iki 2 kilogramų. Lietuvos paštas nuo lapkričio 1 dienos buvo numatęs sunkesnes nei 2 kilogramai siuntas, kurių ilgis, plotis ir storis viršija atitinkamai 35, 26 ir 2 centimetrų, registruoti kaip siuntinius. Žiniasklaidoje anksčiau buvo teigta, kad tokiomis pašto paslaugomis daugiausiai naudojasi žmonės, kurių artimieji gyvena svetur.
 
Lietuvos paštas sulaukė ne tik gyventojų pasipiktinimo, bet ir įtarimų, kad tokia nauja tvarka sieks nepamatuoto pelno, nors kaip valstybinė įmonė turėtų pirmiausia rūpintis nauda teikiama žmonėms.
Pasak premjero Algirdo Butkevičiaus, pakeitimai atidėti, nes manoma, kad žmonėms trūksta paaiškinimų, kodėl keičiama rinkodara. Man iki šiol taip pat galiojo nustatymai, kiek gali sverti laiškas-siunta, kokie gali būti maksimalūs išmatavimai.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.