Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

BBC ir Tiesa.com inf.   |   2012-04-27

Škotijoje nužudyto lietuvio artimieji teisis su „Sainsbury‘s“

  
Škotijoje nužudyto lietuvio artimieji teisis su „Sainsbury‘s“ R.McCullochas (kairėje) nužudė R.Romasovą.

Nužudyto Lietuvos piliečio Romano Romasovo artimieji teisis su prekybos tinklu „Sainsbury‘s“ dėl 500 tūkst. svarų sterlingų kompensacijos. R.Romasovas buvo nužudytas savo darbo vietoje Aberdyne, Škotijoje.

Lietuvis dirbo prekybos tinkle „Sainsbury‘s“. Ji užpuolė ir peiliu mirtinai subadė jo kolega 37 metų Robertas McCullochas. Už nužudymą jis už grotų praleis 10 metų ir 9 mėnesius. Žmogžudystė buvo įvykdyta 2009 metais.
Teisėja Lady Clark atmetė prekybos tinklo prašymą sustabdyti bylos nagrinėjimą ir pareiškė, kad artimieji gali reikšti pretenzijas darbdaviui. Lietuvos piliečio šeima tvirtina, kad prekybos tinklo vadovai buvo atsakingi už savo darbuotojo, nužudžiusio kolegą, elgesį.
 
Kivirčas tarp dviejų vyrų kilo, kai R.Romasovas numetė ant grindų kelias dėžes. Dėl to jis sulaukė priekaištų iš R.McCullocho. Pastarasis tikino, kad tualete Lietuvos pilietis jį užsipuolė ir grasino nužudyti, jeigu praras darbą. Vėliau R.McCullochas paėmė virtuvinį peilį ir puolė auką. Parduotuvės vadovas sugriebė užpuoliką, tačiau jam pavyko išlaisvinti rankas ir jis kelis kartus dūrė imigrantui į krūtinę. R.Romasovas mirė dėl durtinių žaizdų krūtinėje ir skrandyje.
 
Aberdyne atvykėlis iš Lietuvos studijavo mechaninę inžineriją ir dirbo prekybos centre. Jis buvo apibūdintas kaip uždaras ir darbštus žmogus.
 
 

  

Žymos: Nusikaltimas, Škotija

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Šiandien benzinas pabrangęs, – sako degalinės operatorė vairuotojui.
– Tada įpilkite man vakarykščio.