Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-11-09

Socdemų ir „valstiečių” derybos baigtos: politikai pasidalino postus

  
Socdemų ir „valstiečių” derybos baigtos: politikai pasidalino postus
© Facebook.com/LVŽS
Būsimasis premjeras Sauslius Skvernelis tikisi sumažinti skurdą ir grąžinti namo emigrantus.
Jau žinoma, kad socialdemokratai Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją iškeitė į Ūkio

Po rinkimų Lietuvoje, valstiečiai žalieji ir socialdemokratai pasirašė susitarimą dėl koalicijos sudarymo ir tuo pačiu baigė postų dalybas. „Valstiečiai“ vadovaus seimui ir vyriausybei, o socdemai gana lengvai išsiderėjo norimas ministerijas.

Būsimas premjeras Saulius Skvernelis sako, kad pagrindiniai jo, kaip vyriausybės vadovo, uždaviniai bus mažinti socialinę atskirtį ir sugrąžinti namo emigrantus.
„Prioritetai yra sudėlioti būsimos programos projekte, pagrindinis dalykas – socialiniai reikalai, socialinės atskirties mažinimas, kad ekonomikos augimą pajustų kuo daugiau šalies gyventojų. Kad jie pajaustų, jog gyvena valstybėje augančios ekonomikos sąlygomis ir toje valstybėje jiems gera gyventi, kad jie nesidairytų į užsienį, į užsienio šalyse esančias darbo rinkas“, – po koalicinės sutarties pasirašymo Seime sakė S.Skvernelis.
 
Jis pripažino, kad postų dalybos baigtos ir netrukus visuomenei bus paviešintos būsimų ministrų ir kitų aukštų pareigūnų vyriausybėje pavardės.
 
Jau žinoma, kad socialdemokratai Socialinės apsaugos ir darbo ministeriją iškeitė į Ūkio. Ne visi socdemai patenkinti tokiu posūkiu. Kaip žiniasklaidai sakė Algirdas Sysas, A. Butkevičius su „valstiečių“ lyderiu Ramūnu Karbauskiu dėl šios ministerijos susitarė dviese, neatsižvelgdami į derybose dalyvavusių politikų nuomonę. Jie taip pat vadovaus Vidaus reikalų ir Krašto apsaugos ministerijoms.
 
Socdemams taip pat atiteko šios ministerijos: Užsienio reikalų, Teisingumo, Aplinkos, Finansų, Sveikatos apsaugos, Energetikos, Kultūros, Švietimo, Žemės ūkio, Socialinės apsaugos ir darbo.
 
  

Žymos: Rinkimai, Vyriausybė, Derybos, Saulius Skvernelis, ministerijos postai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Girdėjau, vedei?
– Taip.
– Na ir?
– Gerti ir rūkyti negalima.
– Gailiesi?
– Ne. Gailėtis irgi negalima.