Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-07-17

Socialdemokratai žino, kas sukėlė krizę

  
Socialdemokratai žino, kas sukėlė krizę Socialdemokratų lyderiai ieško kaltų, bet patys sulaukia priekaištų dėl neveiklumo.

Lietuvos socialdemokratų partijos lyderiai pateikė savą finansų krizės versiją. Jie surengtoje spaudos konferencijoje įvardijo konkrečius asmenis, dėl kurių kaltės vis dar nekylą algos, o šalis turi daug ir didelių skolų.

Dar 2009 metais buvęs Premjeru Gediminas Kirkilas, pats sulaukęs nemažai priekaištų, kad nutylėjo apie krizę, kuri jau siautėjo kone visame pasaulyje, šiandien sukėlus finansų krizę apkaltino konservatorius ir banko ekspertus.
G. Kirkilas, žurnalistų paprašytas įvardyti konkrečius ekspertus, pavardžių neslėpė ir paminėjo du žmones: „Swedbank“ ir SEB bankų atstovus Nerijų Mačiulį ir Gitaną Nausėdą. Pasak jo, nepriklausomų ekonomikos ekspertų Lietuvoje labai trūksta, o bankų ekspertai esą pirmiausiai gina savo darbdavių interesus.
 
Vėliau ekspertai, kalbėję su portalo „Delfi“ žurnalistais, visus kaltinimus atmetė. G. Nausėda politikams priminė, kad apie krizę jie perspėjo iš anksto, o N. Mačiulis sakė, kad tuo metu jis banke net nedirbo.
Buvęs socialdemokratų lyderis, palikęs postą krizės išvakarėse, nevengė visų bėdų suversti tuomet atėjusiai naujai valdžiai. Konservatorius jis kaltino dėl padidėjusios valstybės skolos, apkarpytų algų ir nesugebėjimo įvesti euro.
 
Tokį antpuolį socialdemokratai surengė ne be reikalo – primetę visas „nuodėmes“ buvusiai konservatorių valdžiai jie pareiškė, kad negalės vykdyti savo duotų įsipareigojimų ir tiek kelti algų, kiek žadėjo prieš rinkimus.
  

Žymos: Lietuva, Lietuvos politika

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Močiutė skrybėlių parduotuvėje nusižiūri ypač prašmatnų modelį. „Su ja jūs iš karto atjaunėjote 20 metų“, – giria pardavėja.
Anūkas močiutei:
– Tada jos nepirk. Neteksi pensijos.