Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, urm   |   2019-09-25

Startavo naujas portalas apie Lietuvos narystę Europos Sąjungoje

  
Startavo naujas portalas apie Lietuvos narystę Europos Sąjungoje
© urm

Rugsėjo 24 dieną pradėjo veikti naujas informacinis portalas www.manoeuropa.lt, skirtas visiems Europos Sąjungos (ES) klausimais besidomintiems Lietuvos gyventojams. Portalo tikslas – didinti visuomenės įsitraukimą ir informuotumą Lietuvos narystės ES klausimais.

Nuo kitų panašių portalų šis skirsis tuo, jog visa aktuali informacija ir naujienos apie Lietuvos narystę ES bus nesunkiai randamos vienoje vietoje. Portale skelbiamos informacijos spektras platus – nuo karščiausių aktualijų, viešų ES Tarybos dokumentų ir skirtingų valstybių komentarų iki institucijų ir nevyriausybinių organizacijų (NVO) planuojamų renginių kalendoriaus.
Aktualios ir naudingos informacijos portale ras įvairios visuomenės grupės. Pedagogai galės susipažinti su nauja mokymo apie ES metodine medžiaga, o ekspertai ras visą reikiamą informaciją apie ES Tarybos darbo grupių posėdžius.
 
Visi besidomintys galės susipažinti su naujienomis apie didžiausius Lietuvos narystės ES pasiekimus ir prioritetus skirtingose srityse. Naujasis portalas bus aktualus ir valstybinėms institucijoms bei jų socialiniams partneriams – su ES klausimais dirbančioms NVO.
 
Portalo pagalba institucijos kartu su socialiniais partneriais galės tarpusavyje konsultuotis dėl ES svarstomų klausimų, viešinti savo iniciatyvas, ieškoti partnerių bendriems projektams. Viešojo sektoriaus darbuotojai dirbantys su ES komunikacija portale galės susipažinti su naujai parengtomis rekomendacijomis Lietuvos narystei ES viešinti.
 
Tikimasi, jog aktyvus www.manoeuropa.lt portalo naudojimas taps reikšmingu žingsniu vieningesnės komunikacijos Lietuvos narystės ES klausimais link. Šio portalo sukūrimas yra Užsienio reikalų ministerijos parengtų rekomendacijų dalis, skirta veiksmingesnės komunikacijos apie Lietuvos narystę ES užtikrinti.
Viešasis portalas www.manoeuropa.lt sukurtas Užsienio reikalų ministerijai įgyvendinant ES struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos Europos Sąjungos politikos veiksmingumo didinimas“.
  

Žymos: URM, Lietuva, eurpos sąjunga, mano europa

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Jeigu per ginčą gimsta pasiūlymas išgerti, vadinasi, ginčas dar nebaigtas.