Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-10-06

Sudie, maestro...

  
Sudie, maestro...
© Yotube.com
Sunki liga nugalėjo Lietuvos estrados legendą Stasys Povilaitis.
Jis niekam iki paskutinės akimirkos apie savo ligą nepasakojo.

Šiandien kovą su sunkia liga pralaimėjo Lietuvos estrados legenda Stasys Povilaitis. Dainininkas ir poetas užgeso gimtojoje Palangoje. Apie jo ligą ir sunkią sveikatos būklę kolegos ir gerbėjai sužinojo visai neseniai, kai maestro sunegalavo po liepos 6-ąją Palangoje vykusio koncerto "Tautiška giesmė" aplink pasaulį".

S. Povilaitis po paskutinio pasirodymo atsidūrė ligoninėje.  
Vėliau pasirodė pranešimai, kad S. Povilaičio būklė labai sunki. Plaučių vėžiu dainininkas susirgo prieš trejus metus, bet nei jis pats, nei jo artimieji apie ligą niekam neprasitarė,
 
S. Povilaitis taip ir nepakilo iš ligos patalo. Žmona ir dukterys jį slaugė namuose. Tačiau kovą su vėžiu Lietuvos visų laikų populiariausias dainininkas pralaimėjo. Maestro buvo 68-eri.
 
Ansamblio „Nerija“ dainininkai, su kuriais jis sėkmingai koncertavo ne vienerius metus, reiškia gilią užuojautą dėl draugo ir kolegos Stasio Povilaičio netekties ir liūdi drauge su maestro šeima ir visais, kurie pažinojo S.Povilaitį asmeniškai arba buvo didžiulio jo talento gerbėjais.
 
„Jis niekam iki paskutinės akimirkos apie savo ligą nepasakojo. Lenkiu galvą prieš tokią tvirtybę ir drąsiai galiu pasakyti, kad tai – visų laikų populiariausias Lietuvos estrados dainininkas“, – sakė S.Povilaičio draugė ir kolegė, „Nerijos“ dainininkė Nijolė Tallat-Kelpšaitė.
 
Dainininkei bičiulystė su Stasiu buvo išskirtinis dalykas. Kaip sakė N.T.Kelpšaitė, maestro turėjo labai retai pasitaikančią sąvybę – buvo labai teisingas.
 
„Niekada nerezgė intrigų, niekam nėra perbėgęs kelio ar lipęs per galvas“, – sakė dainininkas Edmundas Kučinskas su S.Povilaičiu ansamblyje „Nerija“ pradirbęs ketverius metus.
Lietuva prarado neblėstančio talento dainininką ir išskirtinės stiprybės žmogų. Ilsėkis ramybėje, maestro...
 
 
  

Žymos: Dainininkas, Stasys Povilaitis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skambutis merginai:
– Alio?
– Tu jau pasidažiusi?
– Dar ne.
– Tai lįsk lauk greičiau, čia prie tavo laiptinės prie manęs kažkokie chuliganai prikibo!
*****