Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-04-06

Sukluskite – Lietuva griežtina sienų kontrolę

  
Sukluskite – Lietuva griežtina sienų kontrolę
© Erikas Ovčarenko/15min/BNS
Pasieniečiai tikrins visų į Lietuvą įvažiuojančių ir išvažiuojančių žmonių dokumentus. Gali susidary

Lietuva griežtina valstybės sienų kontrolę. Išorės sienos nuo balandžio 7-osios dienos bus tikrinami tiek išvažiuojančių, tiek įvažiuojančių dokumentai nepriklausomai nuo to, ar keliaujantys žmonės yra Europos Sąjungos (ES) piliečiai, ar trečiųjų šalių gyventojai.

Kaip „Lietuvos žinioms“ sakė Pasienio kontrolės puntkrų skyriaus viršininkas Sigitas Ratkevičius, patikrinimai turėtų vykti sklandžiai, nes tarnyba tam yra pasiruošusi ir turi visą reikalingą įrangą.
Tačiau garantijų, kad įvažiuojant į Lietuvą ar išvykstant iš šalies, nesusidarys spūstys pasienio patikros punktuose, niekas neduoda.
 
Jeigu atsiras eilės, pasieniečiai tikrins tik asmenns tapatybę ir dokumento autentiškumą.
 
Griežtesnė tvarką po pusmečio įsigalios ir Lietuvos oro uostuose. Jie per minėtą laikotarpį turi įdiegti naują sistemą. Ji pradės veikti po pusės metų, kai įsigalios atnaujintas Šengeno erdvės kodeksas.
 
 
  

Žymos: ES, pasienis, sienos kontrolė, Šengenas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.