Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   15min.lt   |   2017-01-26

Sumušto keturmečio būklė yra kritinė

  
Sumušto keturmečio būklė yra kritinė
© youtube.com stopkadras
Vaiko sumušimus pastebėjo darželio auklėtoja.
Vaiko būklė yra kritinė.

Trečiadienio vakarą Kėdainiuose buvo gautas pranešimas apie sumuštą keturių metų berniuką.

 Sausio 25-os dienos vakarą Kėdainiuose buvo pranešta apie žiauriai sumuštą vos keturių metų berniuką. Atvykusi greitoji pagalba berniuką rado be sąmonės ir nedelsiant nugabeno jį į gydymo įstaigą.
Kauno Klinikų vaikų reanimatologas Vaidotas Gurskis žurnalistams pasakojo, jog berniuko būklė itin sunki, sužalojimai itin sunkūs, visame kūne yra sumušimai su pakraujavimu, stipriai sužalota galva, po kietaisiais galvos dangalais dešinėje pusėje išsiliejęs kraujas. Pasak mediko, vaiko būklė yra kritinė, jis yra be sąmonės.
Pasak portalo 15min.lt, policija sulaikė du įtariamuosius – 23 metų berniuko mama ir 27 metų jos sugyventinį.
 
Pirmoji apie berniuko patiriamą smurtą prabilo jo darželio auklėtoja, kuri pastebėjusi sužalojimus ant mažamečio kūno dar praėjusių metų lapkričio pab. kreipėsi į Vaiko teisių apsaugos tarnybą. Specialistai apsilankė šeimoje, tačiau ikiteisminis tyrimas dėl nepakankamų įrodymų buvo nutrauktas.
 
 
 
  

Žymos: Lietuva, Vaikai, Smurtas, sužalojimas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Petriukas grįžta namo iš mokyklos ir surinkęs visą šeimą svetainėje pareiškia:
–Aš norėčiau informuoti visas suinteresuotas puses, kad šiandien aš, Petriukas, pasirodžiau prieš klasę visiškas idiotas, kai per pamoką viešai pateikiau man žinomą vaikų atsiradimo versiją su gandru, kurios tikrumą man patvirtino kai kurie iš čia esančių asmenų!