Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2011-03-07

Surašyme jau dalyvavo 11 proc. Lietuvos gyventojų

  
Surašyme jau dalyvavo 11 proc. Lietuvos gyventojų
© D.Dokšaitė
Nuo pat pirmos e. surašymo dienos aktyviausi buvo didžiųjų miestų gyventojai.

Statistikos departamentas praneša, kad kovo 7 dienos 11 val. internetu jau buvo susirašę 352 tūkst. žmonių, t. y. apie 11 procentų šalies gyventojų.

="text-align: left">Nuo pat pirmos e. surašymo dienos aktyviausi buvo didžiųjų miestų gyventojai: jau susirašė 17 procentų Vilniaus miesto gyventojų, 15 procentų – Kauno, 14 procentų – Šiaulių, 13 procentų – Panevėžio, 12 procentų – Klaipėdos miesto gyventojų.
 
Gyventojai turi susirašyti tuo adresu, kuriuo gyvena, net jei jis nesutampa su deklaruota gyvenamąja vieta. Tokiu atveju el. surašymo lape matomą iš administracinių šaltinių užpildytą adresą reikia pakeisti į tikrąjį.

Statistikos departamentas primena, kad prisijungus prie e. surašymo sistemos, surašyti reikia visus būsto gyventojus. Prisijungęs asmuo pirmiausia pateikia duomenis apie būstą, vėliau užpildo būsto gyventojų sąrašą ir pateikia šių būsto gyventojų duomenis. Surašant kitus būsto gyventojus, reikia žinoti jų asmens kodus. Asmens kodai reikalingi tik surašomiems gyventojams identifikuoti.

E. surašymo lape asmens duomenys pildomi tik lietuviškais rašmenimis – padarius klaidą varde ar pavardėje sistema asmens neatpažįsta.

Gyventojų ir būstų e. surašymo sistema
veiks iki kovo 14 dienos. 
 
Gyventojus surašinėtojai pradės lankyti tik nuo balandžio 5 dienos. Bus lankomi gyventojai, kurie elektroniniu būdu surašė ne visus savo būsto gyventojus ar išvis nedalyvavo e. surašyme. 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikinas rūpinasi panele:
– Na, kas atsitiko, ko taip raudi?
– Mano tėvai ne... nenori, kad mes su... susitikinėtume!
– Nesisielok, – guodžia ją vaikinas. – Aš susirasiu kitą panelę.