Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-12-18

Tarp siuntų iš JK į Lietuvą – vogtas motociklas 

  
Tarp siuntų iš JK į Lietuvą – vogtas motociklas
© VSAT nuotr.
Vogtas motociklas gabentas su kitomis siuntomis iš Anglijos į Lietuvą.
Vairuotojas paaiškino, kad gavo kliento užsakymą šią transporto priemonę be numerių parvežti į Lietuvą

Praėjusią savaitę sulaikytas siuntas iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą gabenęs mikroautobusas, o tarp įvairių siunčiamų daiktų rastas ir britų policijos ieškoma transporto priemonė.

Motociklas „Yamaha“, kuris spalio pradžioje buvo pavogtas JK, gabentas ant priekabos, kurią tempė siuntų iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą pilnas mikroautobusas. Jis jau buvo įveikęs didžiąją dalį savo maršruto – autobusiukas sulaikytas Lietuvoje, prie sienos su Lenkija, Kalvarijos užkardoje.
Lietuvos Valstybės sienos apsaugos tarnybos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai-Marijampolė, sustabdė iš Lenkijos ką tik įvažiavusį mikroautobusą „MB Sprinter“ lietuviškais numeriais.
 
Jį vairavo 51-erių Šiaulių gyventojas. Vyras yra įmonės, užsiimančios siuntų ir nedidelių krovinių gabenimu į užsienį ir į Lietuvą, vairuotojas. Mikroautobusas buvo pilnas siuntinių, iš Jungtinės Karalystės gabentų į Lietuvą.
 
Prie mikroautobuso buvo prikabinta automobiliui pervežti skirta priekaba, o ant jos - lengvoji mašina ir motociklas „Yamaha“. Kalvarijos pasieniečiai išsiaiškino, kad šis 2005 m. pagamintas motociklas nuo šių metų spalio 4 d. yra ieškomas kaip pavogtas JK.
 
Vairuotojas paaiškino, kad gavo kliento užsakymą šią transporto priemonę be numerių parvežti į Lietuvą.
 
VSAT Varėnos rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.
 
Po apklausos vairuotojas Šiaulių gyventojas paleistas, jis toliau tęsė kelionę „MB Sprinter“ su siuntomis užsakovams Lietuvoje.
Motociklas „Yamaha“ saugomas Kalvarijos užkardoje. Nustatinėjami kiti, įtariama, su šiuo įvykiu susiję asmenys.
 
 
 
  

Žymos: Siuntiniai į Lietuvą, siuntos lietuva anglija, vogti daiktai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vedybinis šampanas: vyras geria, žmona putoja…