Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-12-18

Tarp siuntų iš JK į Lietuvą – vogtas motociklas 

  
Tarp siuntų iš JK į Lietuvą – vogtas motociklas
© VSAT nuotr.
Vogtas motociklas gabentas su kitomis siuntomis iš Anglijos į Lietuvą.
Vairuotojas paaiškino, kad gavo kliento užsakymą šią transporto priemonę be numerių parvežti į Lietuvą

Praėjusią savaitę sulaikytas siuntas iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą gabenęs mikroautobusas, o tarp įvairių siunčiamų daiktų rastas ir britų policijos ieškoma transporto priemonė.

Motociklas „Yamaha“, kuris spalio pradžioje buvo pavogtas JK, gabentas ant priekabos, kurią tempė siuntų iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą pilnas mikroautobusas. Jis jau buvo įveikęs didžiąją dalį savo maršruto – autobusiukas sulaikytas Lietuvoje, prie sienos su Lenkija, Kalvarijos užkardoje.
Lietuvos Valstybės sienos apsaugos tarnybos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai-Marijampolė, sustabdė iš Lenkijos ką tik įvažiavusį mikroautobusą „MB Sprinter“ lietuviškais numeriais.
 
Jį vairavo 51-erių Šiaulių gyventojas. Vyras yra įmonės, užsiimančios siuntų ir nedidelių krovinių gabenimu į užsienį ir į Lietuvą, vairuotojas. Mikroautobusas buvo pilnas siuntinių, iš Jungtinės Karalystės gabentų į Lietuvą.
 
Prie mikroautobuso buvo prikabinta automobiliui pervežti skirta priekaba, o ant jos - lengvoji mašina ir motociklas „Yamaha“. Kalvarijos pasieniečiai išsiaiškino, kad šis 2005 m. pagamintas motociklas nuo šių metų spalio 4 d. yra ieškomas kaip pavogtas JK.
 
Vairuotojas paaiškino, kad gavo kliento užsakymą šią transporto priemonę be numerių parvežti į Lietuvą.
 
VSAT Varėnos rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.
 
Po apklausos vairuotojas Šiaulių gyventojas paleistas, jis toliau tęsė kelionę „MB Sprinter“ su siuntomis užsakovams Lietuvoje.
Motociklas „Yamaha“ saugomas Kalvarijos užkardoje. Nustatinėjami kiti, įtariama, su šiuo įvykiu susiję asmenys.
 
 
 
  

Žymos: Siuntiniai į Lietuvą, siuntos lietuva anglija, vogti daiktai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Girtas žmogus bando užsėsti ant arklio, tačiau jam vis nesiseka. Tada jis pradeda prašyti pagalbos visų šventųjų iš eilės:
– Šventas Petrai, padėk! Šventas Mykolai, padėk! Šventas Grigorijau, padėk!
Pagaliau, sukaupęs visas jėgas, jis dar kartą bando, tačiau persistengia ir perskrenda į kitą arklio pusę.
– Ramiau, ramiau! –sušunka jis. – Ne visi iš karto!