Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-03-03

Teismas nepagailėjo garsaus aktoriaus

  
Teismas nepagailėjo garsaus aktoriaus Teismas nepatikėjo aktoriaus P. Dimšos versija ir nuteisė jį kalėti šešerius metus.
Po avarijos aktorius teisinosi gėręs širdies lašų, dėl kurių, neva, pareigūnai ir rado net 1,67 promilių alkoholio jo kraujyje.

Garsus Lietuvoje kino ir teatroaktorius, vaidinęs tokiame seriale kaip „Giminės“, Petras Dimša nuteistas šešerių metų kalėjimo bausme už tai, kad neblaivus vairuodamas automobilį partrenkė ir mirtinai sužalojo keliu važiavusį dviratininką Šarūną Surblį. Po avarijos aktorius teisinosi gėręs širdies lašų, dėl kurių, neva, pareigūnai ir rado net 1,67 promilių alkoholio jo kraujyje.

Be to kaltintojai taip pat tvirtino, kad P. Dimša nesilaikė Kelių eismo taisyklių. Jeigu vairuotojas jų būtų laikęsis, tai dviratininko kliudęs nebūtų ir avarija nebūtų įvykusi.
Aktorius, kol vyko teismo procesas, tvirtino, kad studento nenutrenkė, o rado jį jau gulintį kelyje, greičiausiai sužalotą kito automobilio ir sustojo jam padėti. Tačiau teismas nusprendė kitaip: po daugiau nei metus trukusio teismo vis delto nuspręsta, kad kaltei įrodyti surinktų įrodymų pakanka.
 
Aktorius kalės atviro rėžimo kolonijoje šešerius metus, jam taip pat atimta teisė vairuoti transporto priemones trejus metus. Teismas taip pat įpareigojo P. Dimšą sumokėti 80 tūkst. eurų dviratininko Š. Surblio tėvams ir dar 25 tūkst. eurų jo sužadėtinei Gabijai Špokaitei.
 
Šis teismo nuosprendis per 20 dienų dar gali būti skundžiamas apeliacine tvarka.
 
 
  

Žymos: Garsenybės, Nusikaltimai, Vairuotojai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Daugybę šimtmečių turistus masinanti Italija, praleidus joje beveik pusę metų, parodo visai kitokį savo veidą – ne fasadinį, skirtą apgauti tuos, kurie ateina ir išeina, bet tą tikrąjį – raukšlėtą, nugairintą kaitrios pietų saulės, dažnai išspaudžiantį grėsmingų mimikų. Kai išmoksti jas skaityti, mintyse dėliojasi taisyklės, dažniausiai stipriai prasilenkiančios su lietuvių logika.