Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-01-30

Teismas paskyrė bausmę J. Radzevičiui

  
Teismas paskyrė  bausmę J. Radzevičiui Žinomas laidų vedėjas J. Radzevičius vairuodamas neblaivus perėjoje mirtinai partrenkė žmogų.

Tragiškai praėjusių metų liepą trumpa kelionė automobiliu baigėsi televizijos laidų vedėjui Jonui Radzevičiui, kuris būdamas neblaivus (2,53 promilės sunkus girtumo laipsnis – aut. past.)mirtinai sužalojo per pėsčiųjųjų perėją ėjusį 67-erių metų Stanislovą Korolevičių. Šią savaitę teisėjas Mindaugas Striaukas po savaitės apmastymų paskelbė nuosprendį J. Radzevičiui.

Teismas jam skyrė 5 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Kadangi baudžiamoji byla buvo nagrinėta supaprastinta tvarka (apklaustas tik kaltę pripažinęs kaltinamasis ir pagarsinta bylos medžiaga), televizijos laidų vedėjui bausmė buvo sumažinta trečdaliu, todėl jis nuteistas 3 metų 8 mėnesių laisvės atėmimo bausme, bet jos vykdymas atidėtas 3 metams.
 
Be to, J. Radzevičiui uždrausta vairuoti transporto priemones 3 metams, pranešė portalas Delfi.lt.
Teismas taip pat nutarė, kad J. Radzevičius 3 metus privalės būti namuose nuo 24 iki 6 val., nes, kaip sakė teisėjas, taip siekiama, kad „jam niekada nekiltų pagunda lankytis kavinėse“. Penkių vaikų tėvui J. Radzevičiui uždrausta vartoti psichiką veikiančias medžiagas bei išvykti iš gyvenamosios vietos be pataisos inspekcijos žinios.
 
„Tiesa“ anksčiau jau rašė, kad J. Radzevičius savo kaltę pripažino, sumokėjo už laidotuves, sutvarkė S. Korolevičiaus kapą ir atsiprašė žuvusio vyro artimųjų, kurie šią savaitę teisme dar kartą pakartojo, kad jokių pretenzijų teisiamajam neturi.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pro kalėjimą eina jauna mergina. Balsas iš lango:
– Panele, ką jus darysite 2020 metų lapkričio 18 dienos vakarą?