Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-11-30

Tik paskirtą jauną ministrą parklupdė melas (atnaujinta)

  
Tik paskirtą jauną ministrą parklupdė melas (atnaujinta)
© Pixabay.com
Julius Pagojus teigė, kad pernai gautą pamoką, kai prie vairo buvo pagautas neblaivus, išmoko.
Už tai, kad prie vairo sėdo neblaivus naujasis teisingumo ministras neteko vairuotojo pažymėjimo ir jo nėra atgavęs iki šiol.

Vos paskirtas teisingumo ministras 28-erių Julius Pagojus įsipainiojo į melo pinkles. Dar svarstant šio jauno politiko kandidatūrą viešumon iškilo skandalas. 2015 metų pavasarį policininkams per reidą Nidoje neblaivus įkliuvo J. Pagojus.

Teigiama, kad jis į alkotesterį įpūtė „truputį virš normos“. Pareigūnams jaunas vyras pasakė, kad dirba Teisingumo ministerijoje, tačiau pareigų neįvardijo. Politikas teigė, kad pirmiausia, pareigūnai tokio klausimo neuždavė, o antra – jis nenorėjo pats sakyti, kad virba viceministru, nes tai galėjo būti palaikyta kaip spaudimas pareigūnams.
Ir nors J. Pagojaus leistina alkoholio norma viršyta buvo nedaug, tačiau buvo nuspręsta važiuoti priduoti kraujo į Klaipėdoje esančią ligoninę. Tuomet ir prasidėjo ilgas važinėjimas po uostamiestį, kol vis delto buvo pasiekta įstaiga ir priduotas kraujas. Mat J. Pagojus tikino, kad tądien negėrė ir galėjo prisikvėpuoti nuo mašinoje sėdėjusių neblaivių asmenų.
 
Atlikus visus procedūrinius veiksmus, J. Pagojus buvo nubaustas, tačiau sprendimą apskundė, tačiau teismas pirminio nuosprendžio nepanaikino ir teigė, kad J. Pagojus tyčia bandė suklaidinti savo parodymais pareigūnus kelis kartus.
 
Už tai, kad prie vairo sėdo neblaivus naujasis teisingumo ministras neteko vairuotojo pažymėjimo ir jo nėra atgavęs iki šiol.
 
Premjeras Saulius Skvernelis jau pranešė, kad J. Pagojui reiks trauktis, o socdemai turės ieškoti naujo kandidato į teisingumo ministrus. 
 
 
  

Žymos: Julius Pagojus, Teisingumo ministras, blaivybė, girtas už vairo

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du draugai sėdi kavinėje ir širdingai kalbasi. Staiga vienas pastebi, kad antrasis nenuleisdamas akių žiūri į duris.
– Ką tu tokio įdomaus ten matai? – klausia pirmasis.
– Saugau, kad kas mano palto nepavogtų. Tavo jau seniai nebėra.