Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   BNS   |   2017-09-27

Tragedija: naujagimę tėvas paskandino Žeimenos upėje

  
Tragedija: naujagimę tėvas paskandino Žeimenos upėje
© Pexels
Porai gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 20 metų arba laisvės atėmimas iki gyvos galvos.
Prie upės pagimdytą neišnešiotą, bet gyvą kūdikį, įtariama, E.Subočius panardino į Žeimenos upę, kur naujagimis paskendo.

Prieš teismą stojo dar viena pora, kuri kaltinama savo vaiko nužudymu – Vilniaus apygardos teismas trečiadienį pradėjo nagrinėti Švenčionių rajono gyventojų bylą. Jie kaltinami nužudę savo naujagimę dukrą.


Bylos duomenimis, jauna pora buvo apsvaigusi nuo alkoholio, kai atsikratė naujagime. Kaltinimai pareikšti Edvardui Subočiui ir Ivonai Skorulskajai.
Kaip paskelbė prokuroras, 2015 metų naktį iš spalio 19-osios į 20-ąją, E.Subočius sužinojo, kad I.Skorulskaja tuoj gimdys ir jis yra gimsiančio vaiko tėvas. Prie upės pagimdytą neišnešiotą, bet gyvą kūdikį, įtariama, E.Subočius panardino į Žeimenos upę, kur naujagimis paskendo.
 
Prokuratūra įtaria, kad I.Skorulskaja iš anksto buvo apsisprendusi neauginti vaiko ir planavo juo atsikratyti. Vyras ir moteris kaltinami veikę kaip bendrininkai.
 
Tų metų lapkričio pradžioje vanduo apirusį vaiko kūną išmetė į krantą Pabradės pakraštyje, Meškerinės gatvėje. Apie radinį pareigūnams pranešė palei Žeimenos upę vaikščiojęs praeivis.
 
„Iš dalies prisipažįstu, aš neskandinau jos“, – teismui sakė I.Skorulskaja.
 
„Savo kaltės nepripažįstu ir to gyvenime nepadaryčiau. Gal jai kas iš šalies padėjo“, – sakė E.Subočius.
 
Jis sutiko iš karto duoti parodymus. Vyras pasakojo, kad tuo metu, kai buvo nužudyta jo dukra, jis buvo Pabradėje su draugais. I.Skorulskaja jam parašė žinutę, siūlydama susitikti. Tačiau jis su ja nebendravo.
Teisėjas Arūnas Kisielius pastebėjo, kad E.Subočius apie šiuos liudytojus neminėjo ikiteisminio tyrimo metu. Kaltinamasis tikina prisiminęs savo buvimo vietą, kai ilgą laiką buvo suimtas ir buvo laikomas Lukiškių tardymo izoliatoriuje.
 
I.Skorulskaja ir E.Subočius nuosprendžio laukia būdami laisvėje. E.Subočius po penkių mėnesių kalinimo birželį buvo paleistas į laisvę, jam paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti, paimti dokumentai, jis įpareigotas periodiškai registruotis Švenčionių rajono policijos komisariate. Jam taip pat draudžiama bendrauti ar ieškot ryšių su kaltinamąja I.Skorulskaja.
 
Porai gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 20 metų arba laisvės atėmimas iki gyvos galvos.
 
  

Žymos: Žmogžudystė, Vaiko mirtis, smurtas prieš vaikus

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Chemijos mokytoja Jonukui:
– Nagi prisipažink, kas už tave išsprendė uždavinius: tėtė ar mama?
– Garbės žodis, nežinau. Aš vakar anksti atsiguliau...