Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Delfi.lt   |   2019-05-31

Tragiškas įvykis kelyje Kaunas–Klaipėda: brito vairuojamas BMW mirtinai partrenkė į pagalbą skubėjusį vyriškį

  
Tragiškas įvykis kelyje Kaunas–Klaipėda: brito vairuojamas BMW mirtinai partrenkė į pagalbą skubėjusį vyriškį
© Socialiniai tinklai

Greitkelyje Kaunas–Klaipėda ties Kryžkalniu – tragiškas įvykis. Pirminiais duomenimis, pagalbos ranką norėjęs ištiesti vyras pats buvo partrenktas BMW automobilio ir žuvo įvykio vietoje.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus specialistė Laura Valauskienė portalui Delfi.lt komentavo, kad antradienį apie 10.23 val. automagistralėje Kaunas–Klaipėda, ties Tauragės ir Šilalės rajonų riba, nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė moters vairuojamas BMW automobilis.
Į eismo įvykį patekusiai moteriai nusprendė padėti mikroautobusu važiavęs keleivis (gim. 1972 m.). Jis, pirminiais duomenimis, išlipo iš savo transporto priemonės ir ėjo į nelaimę patekusios moters link.
 
Tuo tarpu automagistrale važiavęs užsienietis nesuvaldė savo BMW automobilio, partrenkė šalikele ėjusį mikroautobuso keleivį ir nuslydo nuo kelio.
 
Ugniagesiai informavo, kad nelaimėlis žuvo įvykio vietoje. Jis, pirminiais duomenimis, Telšių gyventojas. Policijos pareigūnų duomenimis, vyriškį partrenkęs ir pražudęs užsienietis trenkėsi ir į moters automobilį, dėl to ir pats patyrė sužalojimų.
 
Pirminiais duomenimis, antrąjį BMW automobilį vairavo Didžiosios Britanijos pilietis (gim. 1968 m.). Jis sužalotas nesunkiai, visgi medikai išgabeno britą apžiūrėti į ligoninę. Jo po apžiūros laukia apklausa policijos komisariate.
Neatmetama, kad nelaimė įvyko dėl slidžios kelio dangos. Šis tragiškas įvykis tiriamas, pradėtas ikiteisminis tyrimas.
 
  

Žymos: Avarija, Automobilis, Britas, vairuotojas, bmw

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sloguoju… Dabar net nežinau, kurios kojinės švarios...