Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2013-11-13

Turistus į Lietuvą viliojaSPA centrai

  
Turistus į Lietuvą viliojaSPA centrai SPA centrai Lietuvoje vilioja vis daugiau užsieniečių.

Maskvoje vykusiame tarptautiniame sveikatingumo paslaugų konkurse Lietuva sulaukė išskirtinio pripažinimo. Mūsų šalies pajūrio kurortai, Druskininkai ir Birštonas kasmet sulaukia daugybės turistų tiek iš Rusijos, tiek iš Baltarusijos. Verslininkai vienareikšmiškai pripažįsta, kad tai jų pagrindinis pajamų šaltinis ir džiaugiasi galėdami patenkinti išrankiausių poreikius.

 Tai patvirtinto ir vienos didžiausių SPA įmonių grupės atstovas, kuris tvirtino, kad užsieniečiai džiaugiasi suteikiama sveikatinimo paslaugų kokybe ir noriai į Lietuvą sugrįžta ne kartą. „Rusakalbiai turistai sudaro daugiau kaip pusę daugelio Lietuvos SPA centrų klientų“, - sakė „SPA Vilnius Grupė“ vadovas Valdas Trinkūnas.
Jis taip pat pasidžiaugė, kad šiemet jo vadovaujama įmonė laimėjo net tris apdovanojimus, tarp jų ir pagrindinį „Perfect SPA“ prizą. Aukščiausiais balais lietuviai buvo įvertinti ir dar dviejose – geriausios SPA vadybos ir viešbutyje veikiančio geriausio medicininio SPA – kategorijose. Pasak vadovo, tarptautiniai įvertinimai užsieniečiams suteikia pasitikėjimo mūsų šalyje teikiamų sveikatingumo paslaugų kokybe, o apdovanojimai puiki reklama ne tik konkrečiai bendrovei, bet ir visam Lietuvos turizmo sektoriui.
 
Lietuviai laimėjo geriausio SPA centro vardą
 
Visi SPA centrai buvo tikrinami ir apie jų teikiamas paslaugas konkurso komisija sprendė pagal tai, kokius atsiliepimus jiems pateikė specialistai. Pastarieji lankėsi įvairios pasaulio šalyse įsikūrusiuose centruose ir juose ilsėjosi 2-5 dienas.
 
Maskvoje laimėtas „Perfect SPA“ titulas bendrovei „SPA Vilnius“ atvėrė kelią į Londoną. Druskininkų sveikatingumo centras dalyvaus pasauliniame „World SPA & Wellness” konkurse, kurio finalas įvyks 2014 m. vasarį Didžiosios Britanijos sostinėje. Šiame prestižiniame konkurse kasmet varžosi daugiau kaip du tūkstančiai sveikatingumo centrų iš viso pasaulio.
 
Pasak Valstybinio turizmo departamento direktorės dr. Raimondos Balnienės, sveikatingumo turizmas yra vienas iš penkių svarbiausių turizmo produktų, kuriuos šiuo metu Valstybinis turizmo departamentas stipriausiai pozicionuoja turizmo rinkodaroje. „Pasaulis jau pradeda pastebėt ir atrast mūsų šalį kaip kokybiškų sveikatingumo paslaugų teikėją, pripažįsta sveikatingumo turizmo vystymo rezultatus“, - sakė direktorė ir vylėsi, kad SPA centrų, kuriuos puikia vertins tiek lietuviai, tiek užsieniečiai tik daugės.
 
  

Žymos: Poilsis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Minutės trukmė priklauso nuo to, kurioje tualeto durų pusėje būsi...