Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   delfi.lt   |   2014-04-25

Ugnis siaubia Kuršių Neriją

  
Ugnis siaubia Kuršių Neriją Gaisras Smiltynėje įsiplieskė penktadienio popietę ir plinta žaibiškai.

Apie gaisrą Smiltynėje, kuris išplito žaibiškai, pranešta vos tik pastebėjus ugnį, tačiau pradinėje stadijoje jo užgesinti nepavyko. Portalo delfi.lt žiniomis, gaisravietės plotas sparčiai plečiasi. Penktadienį po pietų Lietuvos laiku ugnis buvo apėmusi net dešimties hektarų plotą.

 Pranešama, kad penktadienį vėjas nebuvo itin stiprus, tad tikimasi, kad ugnį pavyks suvaldyti ir ji neišplis labai smarkiai. Su ugnimi kovoja gaisrininkai iš Palangos, Kretingos, Gargždų. Gesinti gaisro išskrido ir sraigtasparnis.
Kaip pranešė žiniasklaida, gaisrą pačioje pradinėje stadijoje pastebėjo Smiltynės keliu važiavęs žmogus. Ir nors ugniagesiai atvyko labai operatyviai, ugnies suvaldyti nepavyko. Pasak specialistų, tokiose miškingose ir sausose teritorijose kaip Kuršių Nerija, ugnis įsiplieskia labai greitai, žaibiškai plinta, o užgesinti gaisrą, ypatingai sunku.
 
„Tiesa“ primena, kad paskutinis didelis gaisras buvo kilęs 2006-ųjųj metų gegužės mėnesį. Tuomet gaisrą pavyko užgesinti tik po 26 dienų. Galutinai sutramdyti ugnį pavyko tik tuomet, kai pradėjo lyti.
 
  

Žymos: Nelaimės, Gaisras

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vaikinas sako merginai:
– Brangioji, aš dėl tavęs bet ką padaryčiau: perplaukčiau vandenynus, perkopčiau kalnus!
Mergina:
– Rytoj ateisi?
Vaikinas:
– Gal... Jei nelis...