Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2015-09-19

Už nemandagų elgesį traukiniuose – milijonas svarų baudos

  
Už nemandagų elgesį traukiniuose – milijonas svarų baudos
© Flickr nuotr.
Labiausiai keleiviams užkliūna nešvarūs tualetai ir vietų atsisėsti trūkumas.

Kelionės viešuoju transporto Anglijoje – itin didelė ir brangi kiekvieno gyvenimo dalis. Gera žinia – nuo šiol kelionės taps gerokai malonesnės, nes geležinkelio kompanijos gali susilaukti itin didelių baudų, jei jų personalas bus nemandagus su keleiviais, o traukiniai – apšnerkšti.

Dailymail.co.uk žiniomis, geležinkelio kompanijos gali susilaukti net milijoną svarų siekiančios baudos, jei jų traukiniai bus purvini ir pergrūsti žmonėmis, personalas traukinyje ir platformose – nemandagus ir nepadedantis, o elektroninės skelbimų lentos – neveiks.
Per metus nekokybiškas paslaugas siūlančios geležinkelio kompanijos gali sukaupti baudų už 9 milijonus svarų.
 
„Poreikis naudotis traukiniais tik augs, tad mūsų plano dalis yra užtikrinti, kad kartu augtų ir keleivių pasitenkinimas tokiomis paslaugomis,” – sakė Transporto sekretorius Patrickas McLoughlinas.
 
Baudas taikysianti Transporto ministerija apie nekokybiškai teikiamas paslaugas sako sužinosianti iš apklausų ir vadinamųjų „slaptų pirkėjų” – keleiviais apsimetusių tikrintojų.
 
Šią vasarą atlikta apklausa parodė, kad vienas iš penkių traukiniais besinaudojusių keleivių buvo nepatenkintas jam suteikta paslauga. Žmonėms labiausiai užkliuvo, kaip geležinkelio kompanijos tvarkosi su vėluojančiais traukiniais, personalo trūkumas, nešvarūs tualetai traukiniuose ir sėdimų vietų
nepakankamumas.
Keleiviai blogiausiai įvertino „Southern” kompanijos paslaugas, po kurios pylos gavo „Thameslink”, „Greater Anglia”, „Southeastern” ir „Northern” kompanijos.
 
 
  

Žymos: Traukiniai, Baudos

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Paauglystė – pereinamasis laikotarpis nuo motinos pieno prie tėvo stikliuko.