Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Raimundas Daubaras   |   2012-06-25

Užsienio lietuviai kviečiami Liepos 6-ąją giedoti „Tautišką giesmę“

  
Užsienio lietuviai kviečiami Liepos 6-ąją giedoti „Tautišką giesmę“ Himną gieda Hamburgo (Vokietija) lietuviai.

Liepos 6-ąją dieną, lygiai 21 val. lietuviai visame pasaulyje vėl sustos kelioms minutėms, kad atiduotų pagarbą savo tėvynei.

Užgimusi minint Lietuvos tūkstantmetį, ši unikali mūsų tautos iniciatyva, palaikoma pavienių žmonių ir aktyvių bendruomenių, jau tapo tradicija, kuria pagrįstai galim didžiuotis. Tai mus visus vienijantis įvykis ir gyvas įrodymas, kad ir nedidelė tauta gali daryti didelius ir reikšmingus dalykus.
„Tautiškos giesmės“ aplink pasaulį idėja paprasta – kur bebūtum, ką bedarytum, jei Lietuva Tavo gimtinė, lygiai 21 val. jos garbei giedok „Tautišką giesmę“.
 
Ko gero, toks paprastumas ir leido jai įsitvirtinti žmonių širdyse – himno giedojimas Valstybės dieną tapo pasididžiavimo savo šalimi ir savo kilme diena ne tik Lietuvoje, bet ir lietuvių bendruomenėse daugiau nei pusšimtyje pasaulio šalių.
 
Puoselėkime mūsų laikų tradiciją ir kartu su po visą pasaulį pabirusiais lietuviais liepos 6 d. lygiai 21 val. gyvenamosios vietos laiku giedokime „Tautišką giesmę“.
 
Keli žingsniai, kuriuos galite padaryti:
• Suburkite kartu giedoti draugus, šeimą, giminę ar bendruomenę.
• Praneškite apie savo planus iniciatyvos organizatoriams adresu
• Skleiskite žinią - kalbėkite apie šios idėjos svarbą, paskelbkite apie savo iniciatyvas visais turimais kanalais, taip pat vietos lietuvių žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose.
• Įamžinkite save, savo artimuosius ar savo bendruomenę tą vienybės akimirką ir pasidalinkite su tautiečiais bei visu pasauliu. Filmuotą medžiagą ir nuotraukas įkelkite ikelk.tautiskagiesme.lt (pavadinime įrašykite šalį!).
 
 
***
Raimundas Daubaras yra iniciatyvos „Tautiška giesmė aplink pasaulį“ vadovas 
  

Žymos: Tautiška giesmė, Liepos 6-oji

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pro kalėjimą eina jauna mergina. Balsas iš lango:
– Panele, ką jus darysite 2020 metų lapkričio 18 dienos vakarą?