Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, urm   |   2019-08-14

Užsienio reikalų ministras pabrėžė JAV vaidmenį užtikrinant Lietuvos ir regiono saugumą

  
Užsienio reikalų ministras pabrėžė JAV vaidmenį užtikrinant Lietuvos ir regiono saugumą
© URM

Rugpjūčio 13 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su JAV Atstovų rūmų nariu Mike‘u Quigley. Susitikime aptarti dvišaliai Lietuvos ir JAV santykiai, saugumo situacija regione, energetikos politikos klausimai.
Lietuvos užsienio reikalų ministras pabrėžė, kad Lietuva vertina aktyvų JAV vaidmenį užtikrinant Lietuvos ir NATO rytinių sienų saugumą ir indėlį į kolektyvinę gynybą. Apsikeista nuomonėmis apie situaciją Ukrainoje, santykius su Rusija.
JAV kongresmenui taip pat pristatyta Lietuvos pozicija dėl Baltarusijoje statomos Astravo atominės elektrinės statybos saugos pažeidimų ir keliamų grėsmių.
 
Kongresmenas Mike‘as Quigley yra demokratų partijos narys, išrinktas Čikagos 5-oje apygardoje, priklausantis JAV Atstovų Rūmų biudžeto paskirstymų komitetui, žvalgybos komitetui, energetikos ir aplinkosaugos koalicijai.
 
Po apsilankymo Vilniuje JAV kongresmeno delegacija vyks į Baltarusiją.
  

Žymos: Lietuva, Saugumas, JAV , tarptautiniai santykiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kostas mokykloje stipriai pagadino orą. Mokytoja supyko ir išvarė jį iš klasės. Kostas stovi koridoriuje, pro šalį eina mokyklos direktorius. Jis klausia Kosto:
– Kodėl taip smarkiai juokiesi?
Kostas atsako:
– Nes mūsų mokytoja tokia kvaila: ji išsiuntė mane į gryną orą, o pati liko smarvėje.