Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2011-05-11

Užsienio reikalų ministras svečiuojasi Stambule

  
Užsienio reikalų ministras svečiuojasi Stambule
© URM
A.Ažubalis šiandien lankosi Turkijoje.

Lietuvos užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis nuo vakar dalyvauja Europos Tarybos (ET) ministrų komiteto 121-ojoje sesijoje, surengtoje Stambule.

Šiais metais Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) pirmininko pareigas einantis A. Ažubalis susitikime apžvelgs ESBO ir Europos Tarybos sąveiką.
Ministrų komiteto sesijoje visų 47 Europos Tarybos valstybių narių atstovai aptars šiuo metu vykdomos visos organizacijos ir Europos žmogaus teisių teismo atskirai reformų klausimus.
Taip pat bus aptarta Iškilių asmenų grupės, vadovaujamos buvusio Vokietijos užsienio reikalų ministro Joschkos Fischerio, ataskaita dėl daugiakultūrinėms Europos šalių visuomenėms kylančių iššūkių ir diskutuojama dėl Europos Tarybos bendradarbiavimo su kaimyninėmis šalimis.
Be to, Stambule planuojami A. Ažubalio dvišaliai susitikimai su ET Generaliniu Sekretoriumi Thorbjornu Jaglandu, Kroatijos, Turkijos ir Ukrainos užsienio reikalų ministrais.
 
Renginio pabaigoje šešių mėnesių trukmės pirmininkavimą Europos Tarybos ministrų komitetui iš šiuo metu pirmininkaujančios Turkijos perims Ukraina. 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Kalbasi dvi draugės:
– Tavo jaunikis labai nekultūringas. Kol tu su juo kalbėjaisi, jis nusižiovavo 15 kartų.
– Jis nežiovavo, o bandė man atsakyti.