Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2013-07-24

Užstrigo pasų išdavimo sistema

  
Užstrigo pasų išdavimo sistema Sugedus technikai, žmonės negauna pasų su kuriais gali išvykti iš šalies.

Šiais metais Lietuvoje – asmens dokumentų keitimo bumas. Keliems šimtams tūkstančių žmonių baigia galioti nepriklausomybės pradžioje išduoti pasai. Bene kiekvieną savaitę spaudoje pasirodydavo pranešimai apie ilgiausias eiles prie Migracijos tarnybos Vilniuje ir kituose miestuose, tačiau šią savaitę vilties gauti galiojantį dokumentą nebeliko.

Portalas „Delfi“ pranešė, kad šį trečiadienį užstrigo pasų išdavimo sistema. Visoje Lietuvoje neišduodami pasai asmenims, kurie juos pasikeisti norėjo per vieną dieną. Dėl techninių kliūčių lėčiau išduodami ir ilgiau gaminti asmens dokumentai. Tai planus sujaukė ypač tiems žmonėms, kurie jau šiomis dienomis turėjo išvykti į užsienį. Dažnai būtent dėl tokios priežasties piliečiai ir nusprendžia pasinaudoti brangiau kainuojančia paslauga, nes dokumentui gauti turi vos kelias dienas.
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešųjų ryšių poskyrio specialistas Tomas Bražėnas patvirtino, kad keblumų su pasų išdavimų yra. „Visoje Lietuvoje problemos yra su dokumentų išrašymo sistema. Dėl to yra šiek tiek stringantis dokumentų išdavimas, - sakė jis. - Dokumentai yra išduodami, bet viskas yra fiksuojama mobilia įranga ir tai ilgiau užtrunka“.
 
Pašnekovas taip pat teigė, kad neišduoda neaktyvuotų dokumentų, o kada bus pašalinti techniniai gedimai tiksliai pasakyti negalėjo.
 
  

Žymos: Lietuva, Pasas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kodėl tu skiriesi su žmona?
–Supranti, ji su manim jau pusę metų nesikalba.
–Neskubėk, palauk, pagalvok, ne taip lengva surasti tokią žmoną...