Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2014-11-04

V. Adamkus tęsia kovą su vėžiu

  
V. Adamkus tęsia kovą su vėžiu Buvusiam Lietuvos prezidentui Valdui Adamkui JAV atlikta dar viena piktybinio naviko šaldymo procedū

Buvęs šalies vadovas Valdas Adamkus atšventė 88-ąjį gimtadienį. Garbią sukaktį kartu su žmona bičiulių draugijoje jubiliatas paminėjo viešėdamas Jungtinėse Valstijose, Čikagoje. Kaip pranešė portalas Lrytas.lt, ten buvęs Lietuvos prezidentas kartu su medikais tęsia kovą su sunkia liga.

V. Adamkus su vėžiu kovoja nuo 2012-ųjų metų. Tuomet per vieną reguliarių sveikatos patikrų politikui inkste buvo aptikta vėžinių lastelių. Amerikos ir Lietuvos medikams pasitarus, buvo nutarta taikyti vieną naujausių kovos su vėžiu būdų – naviko užšaldymą. Būtent dabar tokios pat antros procedūros V. Adamkui prireikė ir šį kartą.
Tiesa, po pirmosios naviko užšaldymo procedūros, V. Adamkui teko atlaikyti ilgą ir varginantį chemoterapijos kursą. Ar šį kartą gydymo eiga bus tokia pati, kol kas nėra aišku.
 
Kaip sužinojo Lryto.lt žurnalistai, po atliktos procedūros V. Adamkus jaučiasi gerai. Jis žvalus pasitiko savo 88-ąjį gimtadienį. Buvęs šalies vadovas teigė, kad namo norėjo grįžti anksčiau, tačiau kelionės planus teko pakeisti, nes nebuvo bilietų.
 
 
  

Žymos: Vėžys, Ligos, Valdas Adamkus

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kažin ar Anglijoje gyventi gera?
– Visur gera, kur mūsų nėra...
– Vadinasi, kasmet Anglijoje gyventi tampa vis blogiau?