Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Delfi.lt   |   2016-02-27

Vaiką pagrobęs indas pažėrė kaltinimų lietuvei

  
Vaiką pagrobęs indas pažėrė kaltinimų lietuvei
© Renata Katinaitė-Lodh Facebook nuotr.
Vilniuje pagrobto kūdikio mama neveiksnumu kaltina policijos pareigūnus.

Trečiadienį Vilniaus Antakalnio poliklinikoje Indijos pilietis Kaushikas Lodhas iš savo žmonos lietuvės rankų išplėšė jų aštuonių mėnesių kūdikį ir paspruko.

Lietuvoje užvirė pavėluota vaiko paieška bei mėtymųsi kaltinimais virtinė dėl to, kas atsakingas už be kliūčių iš šalies išgabentą kūdikį. Spėjama, kad šiuo metu vaiko tėvas jau yra pasiekęs Indiją.
„Tiesa” jau skelbė į beviltišką situaciją papuolusios motinos viešą paglbos prašymą.
 
 
Tuo tarpu saugiai pasiekęs kelionės tikslą Renatos Katinaitės-Lodh vyras ir bendro jų vaiko pagrobėjas ryžosi prabilti socialinėje svetainėje „Facebook”. Pateikiame išverstą angliškai parašytą vaiko tėvo pasisakymą:
 
„Renata bandė nusižudyti ir nužudyti mūsų sūnų. Skambinau Vilniaus policijai 11/8/2015. Renata atsisakė suteikti reikalingą medicininę pagalbą Thorui dėl jo širdies problemų. Ji taip pat apgaudinėjo ir iš manęs ėmė milžiniškas sumas bei mano daiktus. Ji ir jos motina ėmėsi neapsakomo žiaurumo priemonių prieš mano šunį. Renata mane užpuolė, sulaužė mano pirštą, prieš mane pateikė melagingus parodymus. Dėl Renatos mano ir sūnaus gyvenimui kilo pavojus. Ji yra psichiškai nesveika ir jai reikia psichiatrinio gydymo. Čia ji skleidžia melus“.
 
R. Katinaitė-Lodh sakė visą tai vertinanti kaip neadekvataus žmogaus elgesį. „Nežinau, kokius įrodymus jis turi, bet matau, kad jis elgiasi neadekvačiai. Aišku, jis mane kaltina, kad būtent aš ir esu neadekvati, psichiškai nesveika, tačiau tai tiesiog jo pozicija. Aš su tokiais kaltinimais tikrai nesutinku“, – Delfi.lt žurnalistus tikino moteris.
 
  

Žymos: Vaiko pagrobimas, Renata Katinaitė-Lodh

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Susitinka du draugai.
– Tu žinai, kas buvo Da Vinčis, Mikelandželas, Rubensas, Rembrantas?
– Ne.
– O kas buvo Vivaldis, Bachas, Bethovenas, Bramsas?
– Irgi ne.
– O aš žinau, nes vaikštau į koncertus, parodas, muziejus!
– Šaunuolis. O ar žinai, kas yra Žibartas Ramanauskas?
– Ne. O kas jis?
– Jis tas, kuris ateina pas tavo žmoną, kai tu būni koncertuose, parodose, muziejuose...