Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, tv3   |   2017-12-27

Vestuvių naktį vyras praleido su kita

  
Vestuvių naktį vyras praleido su kita
© tv3
Moterį išdavė jų pačių lovoje.
Tau turėtų užtekti trijų kartų per savaitę, bet tau negana. Tu – kaip pasiutęs eržilas.

Jurgitą jos vyras išdavė pačiu bjauriausia ir šlykščiausiu būdu – mylėjosi vestuvių naktį su kita, kai šalia miegojo Jurgita, tik ką tapusi teisėta žmona.

Kone dešimtmetį pradraugavusi, Jurgita gegužės mėnesį ištekėjo už mylimojo.
„Tikėjausi, kad gyvenimas po vestuvių pasikeis. Bet... per vestuves jis mane išdavė. Paskui po mėnesio su bendradarbe pagavau. Aš pavargau nuo visko, noriu, kad jo nebeliktų mano gyvenime“, – skundėsi Jurgita.
 
Įvykusi Jurgitos ir Nerijaus akistata atskleidė ir įskaudinto vyro versiją.
 
„Ji ne ką geresnė. Ji nepraleidžia progos pasilinksminti su kitais. Mes abu kalti, bet ji kažkodėl tik mane vieną kaltina“, – sakė Nerijus.
 
Porai besiaiškinant, paaiškėjo, kad Jurgita atsisako miegoti su vyru, todėl jis bando ieškoti moteriško švelnumo kitur. Jurgita sako, kad Nerijus seksualiai yra nepasotinamas ir tai tampa didžiule problema.
 
„Tau turėtų užtekti trijų kartų per savaitę, bet tau negana. Tu – kaip pasiutęs eržilas. Aš nematau gyvenimo kartu. Noriu skyrybų“, – rėžė Jurgita.
 
Vyras pabandė žmona papirkti atlikdamas visus buities darbus, kurių nesugebėjo nudirbti per keletą metų.
„Per pusdienį Nerijus namuose padarė tiek, kiek galbūt per kelerius metus nepadarė. Tačiau Jurgita netiki, kad vyras pasikeitė. Nerijus pasiryžęs Jurgitą karaliene paversti, kad tik žmona atleistų ir jam nereikėtų išeiti iš namų. Deja, greičiausiai viskas yra per vėlu. Jurgita pernelyg įskaudinta.
 
 
  

Žymos: Santuoka, Meilė, Išdavystė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Studentas akušeris priiminėja gimdymą. Jam pasibaigus, klausia profesoriaus:
– Sakykite, ar aš viską teisingai padariau?
– Taip, kaip pirmą kartą, tai tiesiog puikiai! Tik kitą kartą atminkite: per užpakaliuką reikia plekšnoti kūdikį, o ne jo motiną!